Bardzo spodobał mi się telefon na fotce umieszczonej przez Tomka; pozwoliłem sobie zatem na przedstawienie innego aparatu, rzekomo produkcji jakiejś wrocławskiej wytwórni z lat 20. Zdjęcie pochodzi z cyberprzestrzeni. Może ktoś ma wiedzę o tej fabryce?
Photo by:Festung° - Creation date: 2004-12-06 00:50:31
- Number of photo views: 2700
Years 1920-1925
Do tego obiektu przypisujemy zdjęcia przedmiotów wyprodukowanych w Breslau. Zdjęcia muszą być dobrej jakości, dobrze wykadrowane i co najważniejsze wykonane osobiście (niedopuszczalne są zdjęcia z aukcji itp.)
Wykrystalizowały sił specjalizacje: Szanowny PP jest niezawodnym w rozwikływaniu zagadek i kalamburów wrocławskich. Sympatyczne to. Skoro o zagadkach- kiedyś, bodaj dwa lata temu, przeleciała w telewizji jak meteor informacja, że odnaleziono w którymś z dolnośląskich miasteczek amatorski film nakręcony w latach 30. Pokazano zaledwie jego fragment, ukazywał normalny dzień miasta i jego mieszkańców. Może PP rozwikła kolejną tajemnicę: jakiego miasta dotyczył ten film i jakie są możliwości jego obejrzenia?