Autor |
Wiadomości |
08/01/2023 21:53:46
|
mietok
Joined: 01/12/2022 09:53:17
Wiadomości: 20
Offline
|
MacGyver_74 wrote:Pod zdjęciem https://polska-org.pl/8019141,foto.html?idEntity=10192831) , na panelu oceny zdjęcia pojawił się taki komunikat w kolorze czerwonym: Popraw następujące błędy, aby kontynuować:
The value (10192831)) entered in field Id Entity must be a valid number
Czy tylko ja tak mam?
U mnie wszystko jest dobrze.
|
|
|
08/01/2023 22:03:28
|
MacGyver_74
Joined: 07/10/2015 22:31:34
Wiadomości: 60
Offline
|
U mnie już też.
|
|
|
08/01/2023 22:08:07
|
MacGyver_74
Joined: 07/10/2015 22:31:34
Wiadomości: 60
Offline
|
Jednak nie jest dobrze. Teraz już wiem, że trzeba otworzyć pierwszy link z komentarza pod tym zdjęciem: https://polska-org.pl/8031357,foto.html
|
|
|
09/01/2023 01:46:40
|
jawc
Joined: 01/12/2022 10:50:50
Wiadomości: 57
Offline
|
U mnie (przed oddaniem głosu) też był taki komunikat.
|
|
|
09/02/2023 11:25:46
|
panAeL
Joined: 09/10/2018 11:55:18
Wiadomości: 25
Offline
|
Dziwna sprawa... Czy to możliwe by Open Street Map... się przesunęła? Dodawałem właśnie pojedyncze budynki w centrum Olsztyna, którego obiekty zakładałem 3- 4 lata temu. Wszystkie znaczniki na mapie są poprzesuwane na granice albo tuż poza granice obiektów. Wszystkie w tę samą stronę. Niemożliwe, bym tak to pozakładał i zostawił...
|
|
|
09/02/2023 11:56:53
|
Mmaciek
Joined: 01/12/2022 08:22:02
Wiadomości: 85
Offline
|
A czy w innych częściach miasta lub w innych miastach jest to samo? Ponad 10 lat temu mieliśmy podobny problem wtedy jeszcze z mapą google. W pewnym momencie przesunęli całą mapę i większość znaczników na stronie była do poprawki.
|
Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl) |
|
|
09/02/2023 12:31:35
|
panAeL
Joined: 09/10/2018 11:55:18
Wiadomości: 25
Offline
|
Z tego co widzę, problem dotyczy obiektów założonych do pierwszych miesięcy 2019 roku (koniec marca?). Sprawdziłem też obiekty z Inowrocławia z podobnego okresu. Delikatne przesunięcie widzę, ale zdecydowanie mniejsze niż w Olsztynie. To może być efekt mojej niedokładności. Ciężko mi stwierdzić.
Popoprawiam je, nie ma problemu. Chciałem się tylko upewnić, że to nie jakiś problem z moją mapą, i za chwilę trzeba je będzie przenosić ponownie
|
|
|
18/02/2023 18:24:41
|
McAron
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 162
Offline
|
Konkretny przykład: w Poznaniu ul. Tarnowską chciałbym przenieść do prawidłowej dzielnicy czyli do Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, ale jest w Nowym Mieście. Kiedyś pamiętam ulice mogły być przypisane do kilku dzielnic. Teraz jak się raz zapisze to nie można zmienić wyboru. Coś się zmieniło czy ja coś źle robię?
|
|
|
18/02/2023 18:36:05
|
mietok
Joined: 01/12/2022 09:53:17
Wiadomości: 20
Offline
|
McAron wrote:Konkretny przykład: w Poznaniu ul. Tarnowską chciałbym przenieść do prawidłowej dzielnicy czyli do Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, ale jest w Nowym Mieście. Kiedyś pamiętam ulice mogły być przypisane do kilku dzielnic. Teraz jak się raz zapisze to nie można zmienić wyboru. Coś się zmieniło czy ja coś źle robię?
Wszystko jest...ok tak jak było tak i jest. Przed chwilką sprawdziłem.
Wchodzisz na ul.Tarowską, po środku masz "Dzielnice", naciskasz na nie i w otwartym oknie dopisujesz lub usuwasz.
Tu już zmieniłem przypisanie do dzielnicy.
This message was edited 1 time. Last update was at 18/02/2023 21:09:57
|
|
|
19/02/2023 07:41:39
|
McAron
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 162
Offline
|
Dziękuję. Faktycznie. Brakowało mi tej podpowiedzi, że klikamy na "Dzielnicę". Dawno tego nie robiłem i wyleciało mi z głowy. Przepraszam za zamieszanie.
|
|
|
04/05/2023 10:56:10
|
Karol Gryfino
Joined: 05/12/2019 10:52:14
Wiadomości: 139
Offline
|
Dlaczego jezioro koło Binowa (powiat Gryfino) znalazło się nagle w powiecie Choszczno? https://polska-org.pl/9089076,Piasecznik,Jezioro_Piasecznik_Duzy.html
|
|
|
02/06/2023 17:40:28
|
Parsley
Joined: 21/11/2014 00:11:13
Wiadomości: 135
Offline
|
W jaki sposób, ze zdjęć zamieszczonych w artykule, wybrać to, które będzie wyświetlane na stronie głównej?
|
|
|
16/06/2023 17:43:27
|
Karol Gryfino
Joined: 05/12/2019 10:52:14
Wiadomości: 139
Offline
|
W obiekcie -Puszcza Wkrzańska- zamieściłem podobiekt -Jezioro Myśliborskie Wielkie-. Nie ma go. Gdzie teraz jest? Jest jeszcze jakaś inna Puszcza Wkrzańska w Polsce i tam mam szukać?
|
|
|
17/06/2023 11:10:24
|
Karol Gryfino
Joined: 05/12/2019 10:52:14
Wiadomości: 139
Offline
|
Odnalazłem jezioro Myśliborskie przy Myśliborzu Wielkim. Ostatnio umieszczam sporo zdjęć przyrodniczych. Są one przypisane do krain geograficznych. Mam kłopoty z ich odnalezieniem. Myślę że jeszcze większe kłopoty mają goście odwiedzające ten portal. Zdjęcia umieszczone w krainach geograficznych mają bardzo małą oglądalność. Chyba tylko ja je oglądam uważając żeby nie było duplikatów. Narobiliście niepotrzebnego zamieszania. Teraz z niepokojem myślę że następnym krokiem może być przeniesienie kościołów z wsi do parafii, dekanatów i obszarów kurii. A tak przy okazji mam pytanie. Każde umieszczone zdjęcie liczone jest w statystykach TOP 10 do powiatów i miast wojewódzkich. Gdzie zaliczane są zdjęcia z krain geograficznych?
|
|
|
18/06/2023 23:47:51
|
maras
Joined: 01/12/2022 13:20:34
Wiadomości: 29
Offline
|
Jako jedyny masz z tym problem.. Jeżeli nie posługujesz się wyszukiwarką to sam sobie jesteś winien.
|
|
|
20/06/2023 09:01:53
|
Karol Gryfino
Joined: 05/12/2019 10:52:14
Wiadomości: 139
Offline
|
Świetna odpowiedź. Jak rzecznika prasowego .... A odpowiedź na pytanie w ostatnim zdaniu?
|
|
|
06/07/2023 11:59:09
|
Karol Gryfino
Joined: 05/12/2019 10:52:14
Wiadomości: 139
Offline
|
Podobno milczenie jest złotem, ale nie w przypadku odpowiedzi na pytanie zadane w poprzedniej wiadomości.
Teraz mam nowy problem. Zamieściliście dużo pustych ikon wsi w powiecie Gryfino. Jedna z pustych ikon dotyczy wsi Barnkowo. Ta sama wieś jest obecnie dzielnicą Chojny. We dzielnicy Chojny są zdjęcia. Czemu tych zdjęć nie ma w obiekcie wsi Barnkowo, skoro z opisu obiektu wynika że chodzi o tą samą miejscowość? Sam nie potrafię naprawić tego błędu.
|
|
|
06/07/2023 12:24:06
|
moose
Joined: 01/12/2022 16:19:09
Wiadomości: 50
Offline
|
Karol Gryfino wrote:Podobno milczenie jest złotem, ale nie w przypadku odpowiedzi na pytanie zadane w poprzedniej wiadomości.
Teraz mam nowy problem. Zamieściliście dużo pustych ikon wsi w powiecie Gryfino. Jedna z pustych ikon dotyczy wsi Barnkowo. Ta sama wieś jest obecnie dzielnicą Chojny. We dzielnicy Chojny są zdjęcia. Czemu tych zdjęć nie ma w obiekcie wsi Barnkowo, skoro z opisu obiektu wynika że chodzi o tą samą miejscowość? Sam nie potrafię naprawić tego błędu.
W zasadzie po włączeniu Barnkowa do Chojna z pocz. 2023 r. wszystkie części tej miejscowości powinny być założone z poziomu DODAJ DZIELNICĘ bo mają wspólne ulice, teraz Barnkowo jest założone z poziomu DODAJ OBIEKT -> "Część miejscowości", co ma sens jeśli nie ma odrębnych ulic, albo dla podkreślenia historycznej nazwy osady która zanika. Tu jednak ulice są, stąd Barnkowo powinno być jako "dzielnica" z dopisanymi ulicami założonymi w Chojnie. Jest z tym trochę pracy i tylko dla osób z uprawnieniami redaktora.
|
|
|
10/07/2023 11:24:24
|
Popski
Joined: 28/12/2012 13:51:57
Wiadomości: 81
Offline
|
Części Chojny były pierwotnie założone jako dzielnice, aby można było dopisywać ulice, lecz naczelna administracja uznała, że skoro wg Teryt są to części miejscowości - zostało to zmienione na obecną formę. Część Barnkowa pozostała jako osobna osada https://polska-org.pl/10471716,Barnkowo.html - kod Teryt: 0773593.
|
|
|
12/09/2023 23:06:27
|
Wolwro
Joined: 17/12/2018 12:37:01
Wiadomości: 23
Offline
|
Przy próbie dodania zdjęcia pojawia się komunikat:
"Aplikacja wygenerowała nieoczekiwany błąd
Przepraszamy za usterki. Administrator strony został powiadomiony o błędzie.
Wróć na stronę główną aby kontynuować"
|
|
|
|