[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Chojnów  XML
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Autor Wiadomości
Maciej S.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 17
Offline

Można sprawdzic co się stało z dodanym przeze mnie obiektem ( ul. Grottgera), gdyż wogóle go nie widać w obiektach miasta Chojnów?
Pozdrawiam
Maciej S.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 17
Offline

Przepraszam jest jako obiekt ,a nie jako ulica. W związku z tym prosilbym o dodanie tej ulicy Artura Grottgera oraz Komuny Paryskiej do Chojnowa.

Maciej S. wrote:Można sprawdzic co się stało z dodanym przeze mnie obiektem ( ul. Grottgera), gdyż wogóle go nie widać w obiektach miasta Chojnów?
Pozdrawiam
U.N.

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 927
Offline

Grottgera już ktoś dodał, Komuny Paryskiej akurat dodałam.

Maciej S. wrote:Przepraszam jest jako obiekt ,a nie jako ulica. W związku z tym prosilbym o dodanie tej ulicy Artura Grottgera oraz Komuny Paryskiej do Chojnowa.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Ja dodałem Grottega i poprawiłem małe zamieszanie. Nawet napisałem komentarz tutaj ale nie kliknąłem "odpowiedz" ;-D
Maciej S - nie dodajemy ulic jako obiektów!!

Maciej S. wrote:Można sprawdzic co się stało z dodanym przeze mnie obiektem ( ul. Grottgera), gdyż wogóle go nie widać w obiektach miasta Chojnów?
Pozdrawiam

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
Maciej S.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 17
Offline

OK, rozumiem, sorry za zamieszanie. Nie wiedzialem jakie są procedury z ulicami.

Mmaciek - Administrator wrote:Ja dodałem Grottega i poprawiłem małe zamieszanie. Nawet napisałem komentarz tutaj ale nie kliknąłem "odpowiedz" ;-D
Maciej S - nie dodajemy ulic jako obiektów!!
Maciej S.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 17
Offline

Prosiłbym jeszcze o dodanie ulicy Jana Długosza w Chojnowie

Maciej S. wrote:OK, rozumiem, sorry za zamieszanie. Nie wiedzialem jakie są procedury z ulicami.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Zrobione

Maciej S. wrote:Prosiłbym jeszcze o dodanie ulicy Jana Długosza w Chojnowie

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
Maciej S.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 17
Offline

Jeszcze ks. Piotra Skargi ulice prosiłbym dodać w Chojnowie

Mmaciek - Administrator wrote:Zrobione
U.N.

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 927
Offline

Dodana

Maciej S. wrote:Jeszcze ks. Piotra Skargi ulice prosiłbym dodać w Chojnowie
moose (administrator)

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 1291
Offline

Jest wątek na forum no. 17 "Dodanie ulicy" - tam proszę kierować kolejne prośby - łatwiej jest nam reagować jeśli sprawy ulic są pod jednym wątkiem.

Maciej S. wrote:Jeszcze ks. Piotra Skargi ulice prosiłbym dodać w Chojnowie
Maciej S.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 17
Offline

Jeszcze raz pod ten wątek się odezwe skoro dotyczy Chojnowa. Potem można go całego wykasować.
Jest obiekt "Budynek Gimnazjum nr 1 (budynek Peipego)" przypisany do pl. Reymonta jednak wogóle się tam nie ukazuje. Ukazuje się natomisat pod ulicą Dąbrowskiego pod którą wogóle nie powinien być, a jest także do niego przypisany.

moose - Administrator wrote:Jest wątek na forum no. 17 "Dodanie ulicy" - tam proszę kierować kolejne prośby - łatwiej jest nam reagować jeśli sprawy ulic są pod jednym wątkiem.
moose (administrator)

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 1291
Offline

Problem z pojawieniem się pod Pl. Reymonta wynikał z tego że obiekt Gimnazjum bez zdjęć posiadał podobiekt Budynek Gimnazjum ze zdjęciamy. Obiekty bez zdjęć nie pojawiają się na ekranie głównym - jedynie po lewej stronie w liście obiektów przy danej ulicy. Teraz jest to uporządkowane. Pozostawiam Tobie korektę opisów, gdyż Chojnów nie jest mi znany.

Maciej S. wrote:Można sprawdzic co się stało z dodanym przeze mnie obiektem ( ul. Grottgera), gdyż wogóle go nie widać w obiektach miasta Chojnów?
Pozdrawiam
 
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Przejdź do: