[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Messages posted by: Cristoforo
Spis Forum » Profil dla Cristoforo » Messages posted by Cristoforo
Autor Wiadomości
Proszę o dodanie miejscowości Dobiercice, pow. kluczborski, woj. opolskie.

Łukasz Berlik wrote:W serwisie brakuje miejscowości Żyrowa (powiat krapkowicki, gmina Zdzieszowice), w związku z czym, nie mam nawet gdzie dodać zdjęć.
Proszę o dodanie miejscowości Piotrówka, pow. strzelecki, woj. opolskie.

Łukasz Berlik wrote:W serwisie brakuje miejscowości Żyrowa (powiat krapkowicki, gmina Zdzieszowice), w związku z czym, nie mam nawet gdzie dodać zdjęć.
Temat już był przerabiany. Na stronę wciągnięto województwo opolskie, w którym teraz leży Praszka i dlatego istnieje w naszym portalu. Każdy kto zna historię, wie że Praszka nie należała do Śląska, a że już tu jest i ma już swój zbiór ikonograficzny - sprarafrazuje Cię - nie widać konkretnego powodu, dla którego strona nie mogłaby obejmować tego terenu. Postanowiono, że województwo opolskie będzie na stronce całością.

W.W. wrote:Temat zasięgu strony był już niegdyś poruszany w kontekście przebiegu granic województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego, która nie pokrywa się z granicą obu krain historyczno-geograficznych, w rezultacie czego strona obejmuje pewną ilość wsi historycznie wielkopolskich, pozostawiając poza polem swoich zainteresowań co najmniej 2 śląskie miasteczka (Rychtal, Bralin). Po objęciu przez stronę województwa opolskiego doszło jednak do jaskrawego absurdu w postaci inkluzji Praszki - miasta, które nigdy na Śląsku nie leżało, i stanowiąc zawsze integralną część Polski centralnej wraz z wszystkimi tego konsekwencjami kulturowo-architektonicznymi (m.in. 100-letnie panowanie rosyjskie, poważna mniejszość żydowska, powstanie styczniowe...). Strona, która z takim zainteresowaniem śledzi ślady przeszłości nie powinna przecież jednocześnie promować historycznej ignorancji. Nie widać konkretnego powodu, dla którego strona nie mogłaby obejmować tylko części danego powiatu, czy nawet gminy.
Proszę dodać kolejną miejscowość - Rożniątów, pow. strzelecki, woj. opolskie.

Łukasz Berlik wrote:W serwisie brakuje miejscowości Żyrowa (powiat krapkowicki, gmina Zdzieszowice), w związku z czym, nie mam nawet gdzie dodać zdjęć.
Proszę o dodanie miejscowości Knieja, pow. oleski, woj. opolskie.

Łukasz Berlik wrote:W serwisie brakuje miejscowości Żyrowa (powiat krapkowicki, gmina Zdzieszowice), w związku z czym, nie mam nawet gdzie dodać zdjęć.
Administracja!!! Nie spać! Zwiedzać
Czarnocin czeka na swoje miejsce

Łukasz Berlik wrote:W serwisie brakuje miejscowości Żyrowa (powiat krapkowicki, gmina Zdzieszowice), w związku z czym, nie mam nawet gdzie dodać zdjęć.
Proszę o dodanie miejscowości Czarnocin, w pow. strzeleckim, woj. opolskiego.

Łukasz Berlik wrote:W serwisie brakuje miejscowości Żyrowa (powiat krapkowicki, gmina Zdzieszowice), w związku z czym, nie mam nawet gdzie dodać zdjęć.
Zrobione

McAron wrote:Proszę w Głogowie zlikwidować obiekt http://wroclaw.hydral.com.pl/39495,obiekt.html i przy ul. Kotlarskiej przed słowem "...strasse" proszę dodać literkę "e". W miejscowości http://wroclaw.hydral.com.pl/167,miasto.html proszę dodać nazwę przedhitlerowską Priedemost
Proszę o dodania miejsowości Staniszcze Wielkie, w pow. strzeleckim, woj. opolskie.

Łukasz Berlik wrote:W serwisie brakuje miejscowości Żyrowa (powiat krapkowicki, gmina Zdzieszowice), w związku z czym, nie mam nawet gdzie dodać zdjęć.
Zrobione.

McAron wrote:Proszę do obiektu http://wroclaw.hydral.com.pl/11166,obiekt.html dodać również niemiecką nazwę Paulinenhof gdyż dawniej byłe to samodzielna wieś należąca pod Ruszowice.
Proszę o dodanie miejscowości Dzierżkowice w pow. głubczyckim, woj. opolskim.

Łukasz Berlik wrote:W serwisie brakuje miejscowości Żyrowa (powiat krapkowicki, gmina Zdzieszowice), w związku z czym, nie mam nawet gdzie dodać zdjęć.
Zrobione!

McAron wrote:Proszę zmienić nazwę obiektu http://wroclaw.hydral.com.pl/18865,obiekt.html na Muzeum Archeologiczne Środkowego Nadodrza ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzeum_Archeologiczne_Środkowego_Nadodrza ) z ewentualnym z dopiskiem "Dwór (dawny)"
Daszyńskiego w Niemodlinie dodana. Co do niemieckich nazw - dysponujesz jakimś przedwojennym planem, na podstawie którego, można było by to zrobić?

McAron wrote:Proszę o dodanie w Niemodlinie ul. Ignacego Daszyńskiego i dodanie niemieckich nazw ulic w Niemodlinie i w Korfantowie korzystając z niemieckich planów tych miast które są już na stronie. (Chętnie sam mogę się tego podjąć).
Poproszę o dodanie ul. Grota-Roweckiego w Nowej Soli.

zbigniew wrote: Proszę o dodanie,w Szklarskiej Porębie - Szklarska Poręba Huta - ul.Oś.Huty, ul.Wojska Polskiego,
Proszę o dodanie w Sobótce ulicy o nazwie ul. Leśna.

zbigniew wrote: Proszę o dodanie,w Szklarskiej Porębie - Szklarska Poręba Huta - ul.Oś.Huty, ul.Wojska Polskiego,
No to się nazywa szybka akcja Dzięki serdeczne!

MT - Administrator wrote:Doszła, źródła już są w bazie źródeł więc możesz działać, pozdrawiam
Hmmm, wiesz co? Właśnie zajrzałem na swoją skrzynkę zajrzeć na jaki adres pisałem i okazuje się, że ten który podałeś... Więc coś dalej jest nie tak. Spróbuję za chwilę wysłać Ci ponowną wiadomość - daj znać czy doszła.

MT - Administrator wrote:Witaj, no niestety jeśli pisałeś na skrzynkę mt@slask.org.pl to od dawna jest z nimi coś nie tak bo korespondencja od dłuższego już czasu jest odrzucana i nie wiemy dlaczego, pisz na adres mt@swojczyce.pl , ten adres na pewno działa
A takie buty. Mogłem wcześniej napisac na forum... W takim razie wysyłam Ci wiadomość na ten nowy adres.

MT - Administrator wrote:Witaj, no niestety jeśli pisałeś na skrzynkę mt@slask.org.pl to od dawna jest z nimi coś nie tak bo korespondencja od dłuższego już czasu jest odrzucana i nie wiemy dlaczego, pisz na adres mt@swojczyce.pl , ten adres na pewno działa
Piszę tutaj, żeby nie tworzyć bez potrzeby nowych wątków. Od miesiąca nie mogę się dobić do MT z prośbą o dodanie kilku źródeł i zgód na wykorzystanie. Pisałem poprzez naszą stronę, przez skrzynkę e-mail i nie ma żadnej reakcji. MT - dochodzą do Ciebie moje wiadomości? Mam nadzieję, że nie ma znowu jakiejś awarii.

bartek 76 wrote:Dlaczego od dłuższego czasu znikają zdjęcia które dodaje w powiecie trzebnickim,miejscowość Budczyce.Znika zawsze 9-te zdjęcie,a osiem poprzednich zostaje ???
W takim razie jutro go poszukam, a Ty tymczasem podaj mi adres e-mail, na który mogę go przesłać.

piotrek_kow wrote:Witaj Cristoforo.
Będę bardzo wdzięczny za ten artykuł.
Pozdrawiam Piotrek
 
Spis Forum » Profil dla Cristoforo » Messages posted by Cristoforo
Przejdź do: