[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Znaczniki.  XML
Spis Forum » Forum techniczne
Autor Wiadomości
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Witam.
Dlaczego w rozliczeniu mojego dorobku przy moim nicku nie ma podanej liczby dodanych przeze mnie znaczników ?
Ot choćby dzisiaj, dodałem kilka do moich zdjęć, ale liczba wciąż wskazuje 0 (zero).
Patrzę na zegar aktualizacji, co chwila się zmienia, więc strona z danymi aktualizuje się, a znaczniki przeze mnie dodane - nie.
jawc - Administrator


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline

YouPiter wrote:Witam.
Dlaczego w rozliczeniu mojego dorobku przy moim nicku nie ma podanej liczby dodanych przeze mnie znaczników ?

Dlatego, że licznik ten wskazuje liczbę dodanych przez użytkownika znaczników lokalizacji obiektów na mapie, a nie znaczników umieszczonych na zdjęciach.
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

OK, dziękuję
irek.p


Joined: 28/12/2022 13:50:23
Wiadomości: 6
Offline

Niby drobna sprawa, ale trochę się gubię Wiem co to jest kamienica, willa, blok mieszkalny, dom wolno stojący itp. Jednak dostrzegam iż raz "kamienica" jest opisana jako właśnie kamienica, innym razem budynek a jeszcze innym dom. Dotyczy to głównie "kamienic" w miastach. Czego się trzymać?
 
Spis Forum » Forum techniczne
Przejdź do: