[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Moje uwagi i propozycje  XML
Spis Forum » Forum techniczne
Autor Wiadomości
panAeL


Joined: 09/10/2018 11:55:18
Wiadomości: 25
Offline

Przejrzałem forum, ale być może zbyt pobieżnie i takie tematy powinny trafić do jakiegoś konkretnego wątku. Jeśli tak, proszę o przeniesienie posta. Jeśli nie ma takowego, poniżej kilka moich propozycji:

1) Utworzenie na forum ogólnego wątku z uwagami i propozycjami

2) Zdjęcia konkursowe- bardzo lubię tę zabawę, ale czasem chciałoby się wrócić do któregoś ze zdjęć, które brały udział w konkursie. Niestety, o ile nie pamiętam rozwiązania zagadki, jest to niemożliwe. Może prócz właściwego przypisania zostawiać je w nowo utworzonym "obiekcie" "zdjęcia konkursowe"?

3) Jedyną formą podziękowania jest wystawienie oceny pod zdjęciem (wystawianie ocen innych niż 6 też z biegiem lat mocno straciło sens...). Nie ma natomiast formy podziękowania za dobry komentarz, np. poprawne przypisanie zdjęcia niezidentyfikowanego. To wymaga już zmian w samej stronie, ale może przydałby się jakiś, chociaż najprostszy, system "lajków"?

This message was edited 2 times. Last update was at 30/10/2020 18:33:40

panAeL


Joined: 09/10/2018 11:55:18
Wiadomości: 25
Offline

Pkt. 1 już nieaktualny: https://polska-org.pl/forum/posts/list/100/3120.page
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

ad. 2
Można by się zastanowić nad nową kategorią/działem. Tutaj pytanie jaki inni to widzą. W sumie jesteś pierwszą osobą z takimi pomysłem.

ad. 3
Oceny wiadomo - dawno straciły sens i raczej są swoistą forma "lajków". Z drugiej strony tak funkcjonalność w niczym nie przeszkadza, więc tak już to zostawiliśmy. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Przy ostatniej modernizacji (2017/201 dyskutowaliśmy pomysł wprowadzenia lajków (czy tez plusików i minusów) przy komentarzach. Większość osób była przeciwna wprowadzeniu takiej opcji. Osobiście byłbym za, ale tutaj też potrzeba szerszej koalicji. Planujemy niebawem zebranie-webinar, więc temat wszelkich usprawnień można spokojnie poruszyć.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
 
Spis Forum » Forum techniczne
Przejdź do: