[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Miasta do zrobienia  XML
Spis Forum » Białe Plamy
Autor Wiadomości
Hellrid


Joined: 08/03/2016 01:33:17
Wiadomości: 11
Offline

Macie może jakieś miasteczko do zrobienia - stworzenie siatki ulic, obiektów, pełne ułożenie, najchętniej z zakresu poniemieckiego. Niekoniecznie DŚ.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Jak wiesz, dopiero raptem kilka lat działamy na cały kraj, więc pełno jest takich białych plan na zachodniej ścianie, a i na Pomorzu czy na Mazurach co się znajdzie. W niektórych miastach mamy raptem kilka zdjęć/pocztówek, więc można swobodnie wybierać.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
moose (administrator)

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 1291
Offline

Odważna deklaracja... ja bym polecił miasta, które nie mają u nas stałego opiekuna: Kamienną, Bolesławiec, Żagań, Środę, Ziębice, Sobótkę,
Hellrid


Joined: 08/03/2016 01:33:17
Wiadomości: 11
Offline

Środa Śląska może być ciekawa , gdzieś nawet mam kilka mapek dla wsi które ją otaczają... przetworzyłem Białą Piską i dorzuciłem parę ulic do Rucianego-Nidy, ale to trochę nudne przypadki, nie ma co szukać .
Danuta B.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 345
Offline

Jakby co, mam grube opracowanie "Środa Śląska historia miasta" (wyd. Wrocław 2006), chętnie czegoś poszukam, by uzupełnić. Fajna ta Środa, lubię tam od wpadać. Ostatnio nawet wzięłam robotę tamże, by odwiedzić jesiennie. Jak coś trzeba sfocić, proszę o namiary.
Hellrid


Joined: 08/03/2016 01:33:17
Wiadomości: 11
Offline

Jakbyście mieli jakieś miasto / miejscowość do stworzenia, układu ulic, podstawowych obiektów dajcie znać - jestem na urlopie cały tydzień, z chęcią coś po dłubie - ewentualnie miasteczko / wieś do ułożenia / przeglądu z Dolnego Śląska.
szfb


Joined: 25/01/2023 12:43:49
Wiadomości: 2
Offline

ja bym polecił miasta, które nie mają u nas stałego opiekuna: Kamienną, Bolesławiec, Żagań, Środę, Ziębice, Sobótkę,
moose


Joined: 01/12/2022 16:19:09
Wiadomości: 50
Offline

Kolega pisał to 2 lata temu, ale rzeczywiście zastanawiający jest brak osób - pasjonatów z Bolesławca, czy Kamiennej Góry.
 
Spis Forum » Białe Plamy
Przejdź do: