[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Zdjęcia miesiąca  XML
Spis Forum » Witamy na forum!
Autor Wiadomości
Karol Gryfino


Joined: 05/12/2019 10:52:14
Wiadomości: 139
Offline

Dziś zainteresowałem się zdjęciami miesiąca. Doczytałem się że do zbioru trafiają wybrane, najlepsze zdjęcia dnia. Trafiają tam po kilku dniach "leżakowania". W związku z tym mam pytania:
1. Kto ocenia te zdjęcia i kieruje je do zbioru zdjęć miesiąca?
2. Dlaczego z reguły trafiają tam moje najgorsze i najbrzydsze zdjęcia z danego dnia?
3. Jeżeli włożę zdjęcie w ostatnich dniach miesiąca to w wykazie miesiąca na pewno się nie znajdzie?
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

ad. 1
Wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy dodali min. 30 zdjęć

ad. 2
Najprawdopodobniej przeglądasz zestawienie przez wersję powiatową - jest to tzw. mini-ranking. Jako, że większość zdjęć z Gryfina i powiatu jest dodawanych przez Ciebie, to widzisz tylko same zdjęcia. Ranking jest obliczany na podstawie kryteriów: 1) liczba głosów 2) średnia ocen. W wersji powiatowej jest dość uszczuplone zestawienie. Pełny ranking funkcjonuje w wersji ogólnopolskiej

ad. 3
Zdjęcia miesiąca to zestawienie fotografii dodanych w danym miesiącu kalendarzowym. Jeśli wrzucimy coś np: 31 lipca, to nie będzie wyświetlane w rankingu sierpniowym, lecz właśnie w lipcowym.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
Karol Gryfino


Joined: 05/12/2019 10:52:14
Wiadomości: 139
Offline

Z Twoich słów wynika że ja także mogę czynnie brać w tym udział. W jaki sposób (możliwie prosty) mogę znaleźć najnowsze np. wczorajsze zdjęcia innych użytkowników w powiecie gryfińskim?
jawc - Administrator


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline

Wybierz powiat gryfiński (po uprzednim wybraniu woj. zachodniopomorskiego) i z prawej strony masz listę ostatnio dodanych zdjęć z tego powiatu (wg dat od najnowszej). Jeśli chcesz obejrzeć tę listę w postaci miniaturek zdjęć z dodatkowymi informacjami, to kliknij na nagłówek "OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA" w tej kolumnie.
Nie ma niestety możliwości 'odfiltrowania' własnych zdjęć z tej listy, więc nie będziesz miał tak łatwo w znalezieniu zdjęć z powiatu gryfińskiego autorstwa innych użytkowników :- ))
 
Spis Forum » Witamy na forum!
Przejdź do: