[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Plagiat.  XML
Spis Forum » Hydepark
Autor Wiadomości
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Drodzy Forumowicze oraz Administratorzy.

Nie od dziś wiadomo, że zdjęcia ze strony WA są nagminnie kopiowane i bez wiedzy i zgody użytkowników przejmowane przez różne osoby i portale. Jednym z tych portali jest Facebook a na nim strona: Z Kamerą WŚRÓD Wratislavi. Jakież było moje zdziwienie, gdy na tej stronie zostały opublikowane moje slajdy z dzieciństwa, skany dodane przeze mnie z książki Marzeny Smolar - Wrocław lat sześciesiątych... itd. Również Wasze tzn. m.in. Virzzz, tadpole, maras, Mmaciek synowie na zdjęciach Zdzisława K. też są ogólnodostępne. Są paski z logo i podpisem - kto dodał, jednak ja się podpisałem pod swoimi, że nie wyraziłem zgody na publikację i są od tego paragrafy. Na razie napisałem tylko to, ale liczę na szerszy wydźwięk w tej sprawie. Mmaciek - Administrator na moje pytanie pod fotką, która właśnie krąży poza WA, odpowiedział - nie ma na to zgody i jest to kradzież. Proszę o zajęcie się sprawą.
P.S. Być może strona zniknie i nie będzie czego szukać, a ja będę gołosłowny, ale na godz. 14.38 wszystko jest bez zmian.

Piotr H. - YouPiter

This message was edited 1 time. Last update was at 29/09/2017 14:45:51

YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

.

This message was edited 1 time. Last update was at 30/09/2017 10:00:55

YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Nie ma co dalej przedłużać. Pojawiają się nieciekawe komentarze. Trzeba to ukrócić.

This message was edited 1 time. Last update was at 30/09/2017 10:00:26

Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Autorka otrzymała ultimatum. Skasował ponad 1800 skradzionych zdjęć Na szczęście jest wiele mechanizmów, dzięki którym można ukrócić takie praktyki nieuczciwych internautów. Dzięki YouPiter za czujność!

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Faktycznie, moje fotki skasowała, inne do niedawna jeszcze widziałem na tym portalu. Głupio się tłumaczyła, że je ,,znalaxła". Druga rzevz to - kto kasuje moje komentarze i dlsczego ?
Czy chęć wypowiedzemia się na temat ortografii na równi z dodawanymi zdjęciami jest tak zła i niemerytoryczna ? Jeśli tak to proszę za każdym skasowaniem o wyjaśnienie, dlaczego tak się dzieje. Czy o to chodzi, aby zrazić użytkownika do portalu ? Bo odnoszę takie wrażenie. I proszę się nie dziwić, że ja kasuję swoje i daję kropkę. Ot takie moje widzimisię.
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

YouPiter wrote:Faktycznie, moje fotki skasowała, inne do niedawna jeszcze widziałem na tym portalu na Facebook'u. Głupio się tłumaczyła, że je ,,znalazła". Druga rzecz to - kto kasuje moje komentarze i dlsczego ?
Czy chęć wypowiedzemia się na temat ortografii na równi z dodawanymi zdjęciami jest tak zła i niemerytoryczna ? Jeśli tak to proszę za każdym skasowaniem o wyjaśnienie, dlaczego tak się dzieje. Czy o to chodzi, aby zrazić użytkownika do portalu ? Bo odnoszę takie wrażenie. I proszę się nie dziwić, że ja kasuję swoje i daję kropkę. Ot takie moje widzimisię.
 
Spis Forum » Hydepark
Przejdź do: