[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Nagranie AUDIO :)  XML
Spis Forum » Hydepark
Autor Wiadomości
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Zbliża się wielkimi krokami ta data - 13. grudnia. Przypomniało mi się, żeby z okazji tej 35. rocznicy odsłuchać (a może dalej rozpowszechnić) i może udostępnić (kto będzie to słuchał ?) oryginalne sprawozdania milycyjne przez radio z tego co działo się wtedy na ulicach: Grabiszyńska, pl. P:ereca. Był taki kanał emitowany w PR, więc dało się to zarejestrować. Przegrałem to z kasety na komórkę, jutro będę miał to przegrane jako mp3. Czy ktoś z forumowiczów też słuchał, nagrywał takie rzeczy ? Jak i gdzie to udostępnić (ewentualnie) ? Zaznaczam , jestem inny jak obecny ustrój przewiduje, więc do IPN - u się nie wybieram, ale jako ciekawostka, jako wkład w stronę WA - czemu nie ?

This message was edited 2 times. Last update was at 11/12/2016 12:13:58

Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Wrzuć na YouTube. Kiedy będzie już w sieci, umieści się nagranie w artykule na WA.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Wolałbym komuś na maila to przesłać. Szkoda mi czasu z jednym nagraniem zakładać specjalnie konto, wgrywać itd. Wprawionej w temacie osobie, szybciej to pójdzie.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Ok, wyślij na adres redakcja@dolny-slask.org.pl . Wrzucę w Twoim imieniu na kanał WA na youtubie. Napisz krótki opis oraz zaproponuj tytuł i swój podpis.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Wysłałem już dawno. Czy już się pojawiło na Youtube ?
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Jak na razie nie mam nowych informacji w tym temacie. Ile mam czekać na odpowiedź ? Kilka lat ? Co za opieszałość, ,,nie bo nie" - to też jest jakaś odpowiedź !
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Hej, znajdę chwilę czasu to dodam materiał. Po co te nerwy?

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
 
Spis Forum » Hydepark
Przejdź do: