[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Przedwojenne pomniki  XML
Spis Forum » Historia i zabytki
Autor Wiadomości
McAron


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 162
Offline

Ostatnio wpadł mi w oko pdf z pracą Marcina Dziedzica "Pomniki Friedricha Ludwiga Jahna na Śląsku". Opisałem wszystkie obiekty jakie zawiera nasza strona kopiując wiadomości z powyższej pracy. Po mailowej korespondencji z autorem uzyskałem zgodę na to co zrobiłem. Teraz chciałbym podpiąć te wszystkie obiekty pod region Dolny Śląsk. Mam nadzieję, że to dobry pomysł chyba, że będzie to zaśmiecało ten obiekt i nie warto? Proszę o wypowiedź naczelnych adminów na ten temat. Jeśli to przejdzie to połączyłbym w jedno jeszcze wieże Bismarcka i inne poniemieckie pomniki, które zgromadziłbym w podobiektach w jednym obiekcie (np. "Przedwojenne pomniki") podpiętym pod Dolny Śląsk. Co wy na to?
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Najistotniejsze pytanie, to ile tego jest. Bo jeśli mówi o setkach czy tysiącach, to nie wiem czy jest sens tworzyć taki zbiór.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
McAron


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 162
Offline

Absolutnie nie. To nie kościoły czy pomniki wojenne. Będzie ich ok. 10-15 sztuk więc chętnie podejmę się tego zadania.
 
Spis Forum » Historia i zabytki
Przejdź do: