[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Poszukuję osób chętnych do współpracy przy albumie "Wrocław dawniej i dziś"  XML
Spis Forum » Witamy na forum!
Autor Wiadomości
Sebastian Kończak2


Joined: 13/11/2014 12:47:22
Wiadomości: 1
Offline

Witam serdecznie

Jestem twórcą facebookowej strony "Wrocław dawniej i dziś", gdzie publikowane są fotomontaże dawnego i współczesnego Wrocławia. Od jakiegoś czasu osoby skupione wokół fanpage'a sugerują i proszą, by powstał drukowany album z takimi fotomontażami. Z uwagi na uwarunkowania techniczno-prawne chcę taki niekomercyjny, rozdawany za darmo album wykonać na bazie oryginalnych zdjęć. Pisałem już w tej sprawie do Biblioteki Uniwersyteckiej i Muzeum Architektury. Niestety - te źródła posiadają głównie zdjęcia ze Starego Miasta. Chcę, by ten album był naprawdę czymś nietuzinkowym, dlatego zwracam się do użytkowników strony i członków Stowarzyszenia o pomoc. Chcę na potrzeby albumu zgromadzić zdjęcia obrazujące inne rejony miasta, a będące w posiadaniu osób aktywnie współtworzących ten portal. Chcę wykonać wysokiej jakości skany tych materiałów. Oczywiście w albumie znajdzie się informacja na temat praw autorskich itp. Chcę to zrobić jak należy. Kampania na rzecz społecznościowego sfinansowania wydania albumu ruszy najprawdopodobniej pod koniec listopada.

Jeśli komuś z Was podoba się pomysł takiego albumu i chcą się przyczynić do jego "objętości", zapraszam do kontaktu. Można pisać na psboypl małpa gmail.com, jestem też na Facebooku. Odpowiem też na wszelkie pytania.

Moja intencja jest zbieżna z celami Stowarzyszenia Wratislaviae Amici - chcę szerzyć wiedzę o przeszłości tego miasta, a moje umiejętności sprawiają, że chcę to zrobić w formie fotomontaży, które okazały się "medialne" i trafiające do ludzi.

Pozdrawiam wszystkich i liczę na pozytywny odzew.
Sebastian Kończak
 
Spis Forum » Witamy na forum!
Przejdź do: