[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Dolny Śląsk na filmach 1945-1950  XML
Spis Forum » Kultura i sztuka
Autor Wiadomości
Petroniusz (admin)

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 710
Offline

http://www.repozytorium.fn.org.pl - "W serwisie jest ponad 60 filmów związanych z Wrocławiem, po 3 z Legnicy i Jeleniej Góry oraz 5 z Wałbrzycha." (Gazeta Wrocławska, 16.05.2012).<br />
Przyjemnego oglądania.

"Historia jest nauczycielką życia." (Cyceron)
Petroniusz (admin)

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 710
Offline

Czy ten wątek nie będzie bardziej pasował do tematu Kultura i sztuka? Mam prośbę Maćku aby go tam przerzucić. Myślę, że tam pasuje lepiej.

"Historia jest nauczycielką życia." (Cyceron)
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Zrobione. Wątki ze starego forum przerzucałem masowo, nawet nie sprawdzając treści. Jeśli znajdą się jakieś inne "kwiatki" proszę dać znać.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
Petroniusz (admin)

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 710
Offline

Mmaciek - Administrator wrote:Zrobione. Wątki ze starego forum przerzucałem masowo, nawet nie sprawdzając treści. Jeśli znajdą się jakieś inne "kwiatki" proszę dać znać.

Jasne, jasne, dobrze to rozumiem. Trudno sprawdzać treść każdego wątku jak głowę obciążały dużo ważniejsze sprawy w tym gorącym czasie. Jakby coś jeszcze to dam(y) znać. P.s. Dzięki za przeniesienie.

"Historia jest nauczycielką życia." (Cyceron)
gawlitzek


Joined: 18/07/2012 15:31:24
Wiadomości: 3
Offline

Witam.Mam pytanie apropo polskiej kroniki filmowej.Poszukuje odcinka z 1961 roku pt:,,Smierc kopalni''.Nie ma tego w internecie.Film ten ukazuje zamkniecie kopalni zlota w Zlotym Stoku.Gdzie mozna zdobyc kopie i ile to kosztuje?
[Email]
 
Spis Forum » Kultura i sztuka
Przejdź do: