[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Dodawanie zdjęć  XML
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Autor Wiadomości
krzysztal


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 13
Offline

Próbowałem dodać duży plan Wrocławia (9 MB) i otrzymałem zwrotny komunikat "Nie wyraziłeś zgody na publikację zdjęcia", a plan nie wszedł na stronę.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Plan nie wszedł, gdyż jest to konsekwencją komunikatu jaki wyskoczył. Po prostu nie zaznaczyłeś oświadczenia lub innej opcji. Jest jeszcze jeden problem, tak dużego pliku na razie nie wrzucisz na stronę, musisz poczekać kilka tygodni lub pomniejszyć plan.

krzysztal wrote:Próbowałem dodać duży plan Wrocławia (9 MB) i otrzymałem zwrotny komunikat "Nie wyraziłeś zgody na publikację zdjęcia", a plan nie wszedł na stronę.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
krzysztal


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 13
Offline

A i owszem, zaznaczyłem, że prawa majątkowe wygasły, podałem źródło, podałem całą potrzebną resztę. Plan jeszcze przed próbą wrzucenia pomniejszyłem o połowę, i skompresowałem z 92 MB, bardziej już chyba nie można bez straty czytelności. Dzięki za wyjaśnienia.

Mmaciek - Administrator wrote:Plan nie wszedł, gdyż jest to konsekwencją komunikatu jaki wyskoczył. Po prostu nie zaznaczyłeś oświadczenia lub innej opcji. Jest jeszcze jeden problem, tak dużego pliku na razie nie wrzucisz na stronę, musisz poczekać kilka tygodni lub pomniejszyć plan.
palokolo


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 14
Offline

Witam , od jakiegoś czasu próbuję dodać zdjęcia na stronę , postępuje zgodnie z procedurą , po kliknięciu "wyślij" cały czas trwa łączenie z witryną , które nigdy nie następuje.

krzysztal wrote:Próbowałem dodać duży plan Wrocławia (9 MB) i otrzymałem zwrotny komunikat "Nie wyraziłeś zgody na publikację zdjęcia", a plan nie wszedł na stronę.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Być może dodajesz oryginalny plik (niezmniejszony). O tej porze inni dodawali zdjęcia, więc problem raczej leży po Twojej stronie.

krzysztal wrote:Próbowałem dodać duży plan Wrocławia (9 MB) i otrzymałem zwrotny komunikat "Nie wyraziłeś zgody na publikację zdjęcia", a plan nie wszedł na stronę.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
 
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Przejdź do: