[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Edycja obiektów - brak możliwości?  XML
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Autor Wiadomości
bonczek/hydroforgroup/


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 666
Offline

Dlaczego nie mogę edytować opisu obiektów? Jest kilka nieopisanych obiektów, próbowałem je opisać i nie mam takich uprawnień?
Bardzo proszę o informację
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Edytować (w tym dodawać opisy) można jedynie te obiekty, które zostały założone przez siebie. Do edycji wszystkich obiektów (na stronie bądź też wybranym powiecie) potrzebne są uprawnienia. W związku, że nie posiadasz uprawnień nie możesz wykonywać tych czynności. Jeśli chcesz aby jakiś tekst został dodany jako opis obiektu, napisz stosowny komentarz pod jakimś zdjęciem.

bonczek/hydroforgroup/ wrote:Dlaczego nie mogę edytować opisu obiektów? Jest kilka nieopisanych obiektów, próbowałem je opisać i nie mam takich uprawnień?
Bardzo proszę o informację

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
bonczek/hydroforgroup/


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 666
Offline

A nie mogę dostać uprawnień by opisywać nieopisane i niedatowane obiekty? Przecież to jakiś absurd w stosunku do mnie współzałożyciela strony??

Mmaciek - Administrator wrote:Edytować (w tym dodawać opisy) można jedynie te obiekty, które zostały założone przez siebie. Do edycji wszystkich obiektów (na stronie bądź też wybranym powiecie) potrzebne są uprawnienia. W związku, że nie posiadasz uprawnień nie możesz wykonywać tych czynności. Jeśli chcesz aby jakiś tekst został dodany jako opis obiektu, napisz stosowny komentarz pod jakimś zdjęciem.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Żaden absurd, wielu pierwotnych twórców nie posiada już uprawnień (wielu z własnej woli). Na razie zostawmy tak jak jest, za jakiś czas wrócimy do tematu. Sam przyznasz, że historia Twojej kariery na hydralu jest nieco skomplikowana.

bonczek/hydroforgroup/ wrote:Dlaczego nie mogę edytować opisu obiektów? Jest kilka nieopisanych obiektów, próbowałem je opisać i nie mam takich uprawnień?
Bardzo proszę o informację

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
bonczek/hydroforgroup/


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 666
Offline

Nie jest skomplikowana - fakt rezygnacji z uczestnictwa w stowarzyszeniu w żaden sposób nie neguje mojego wkładu w budowę i organizację strony. Nie kasuje swoich zdjęć, nie zmieniam artykułów i nadal chce ją współtworzyć. Zaczynałem pracę nad ta stroną gdy Ty i wielu innych obecnych adminów jeszcze nie miałeś żadnego dorobku tutaj. Jestem autorem wielu artykułów i opisów obiektów czy to się komuś podoba czy nie. W tej chwili zabieracie mi to narzędzie nie wiedzieć czemu i wymuszacie wręcz decyzję by to czego tu nie mogę z racji waszych dziwnych ograniczeń pisać i - sadzać na FP. Nie wiem tak naprawdę komu to korzyść przyniesie. Bardzo proszę o oficjalne wiążące i jednoznaczne stanowisko władz WA w temacie moich uprawnień. Jest to dla mnie bardzo istotne z racji nowych źródeł jakie pozyskałem i którymi chce się dzielić.

Mmaciek - Administrator wrote:Żaden absurd, wielu pierwotnych twórców nie posiada już uprawnień (wielu z własnej woli). Na razie zostawmy tak jak jest, za jakiś czas wrócimy do tematu. Sam przyznasz, że historia Twojej kariery na hydralu jest nieco skomplikowana.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Święty nie jesteś, więc trochę przystopuj. Żadnych narzędzi nikt Ci nie zabrał. Wciąż możesz dodawać zdjęcia, artykuły i komentarze.

bonczek/hydroforgroup/ wrote:Dlaczego nie mogę edytować opisu obiektów? Jest kilka nieopisanych obiektów, próbowałem je opisać i nie mam takich uprawnień?
Bardzo proszę o informację

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
Wojtek.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 82
Offline

Bonczek, nie jesteś sam. Mi niektóre uprawnienia zabrały "problemy techniczne" i nie mogą ich oddać tak od jesieni zeszłego roku.
Musisz się przyzwyczaić, że naszymi własnymi działaniami dokonaliśmy transformacji ustrojowej strony. Chcieliśmy przejścia od monarchii do demokracji a strona przeszła w fazę demokracji ludowej! Albo zgadzasz się z jedynie słuszną linią albo .... Swoją bierną postawą na to zezwoliliśmy.

bonczek/hydroforgroup/ wrote:Dlaczego nie mogę edytować opisu obiektów? Jest kilka nieopisanych obiektów, próbowałem je opisać i nie mam takich uprawnień?
Bardzo proszę o informację
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

No nie, kolejny....
Wojtek nie masz w pełni sprawnego konta nie z mojej winy, lecz z powodu kiepskiego silnika, pretensje proszę kierować do twórcy strony. Przyjdzie nowa strona, wszystko wróci do normy. A co do Bonka, to widać że wróciłeś z daaalekiej podróży i wiele rzeczy Cię ominęło.

bonczek/hydroforgroup/ wrote:Dlaczego nie mogę edytować opisu obiektów? Jest kilka nieopisanych obiektów, próbowałem je opisać i nie mam takich uprawnień?
Bardzo proszę o informację

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
Wojtek.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 82
Offline

A czy ja kogoś obarczam winą? Ja mówię, że nie jest tak jak bym chciał by było. Sam swoją biernością na to pozwoliłem, jak wielu z Nas "ojców założycieli". Sami sobie jesteśmy winni!

Mmaciek - Administrator wrote:No nie, kolejny....
Wojtek nie masz w pełni sprawnego konta nie z mojej winy, lecz z powodu kiepskiego silnika, pretensje proszę kierować do twórcy strony. Przyjdzie nowa strona, wszystko wróci do normy. A co do Bonka, to widać że wróciłeś z daaalekiej podróży i wiele rzeczy Cię ominęło.
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

20 maja odbędzie się 5. Walne Zebranie WA, będzie to doskonała okazja do zabrania głosu.

bonczek/hydroforgroup/ wrote:Dlaczego nie mogę edytować opisu obiektów? Jest kilka nieopisanych obiektów, próbowałem je opisać i nie mam takich uprawnień?
Bardzo proszę o informację

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
 
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Przejdź do: