[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Dolnośląski profil na facebooku  XML
Spis Forum » Wydarzenia
Autor Wiadomości
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Jak zapewne część z Was wie, od jesieni prowadzę profil WA na facebooku (http://www.facebook.com/WratislaviaeAmici). Formuła tego profilu tak się wykształciła, że prezentuje tam raczej zdjęcia z Wrocławia (stare i nowe). Dlatego też pomyślałem sobie nad stworzeniem nowego profilu, który by dotyczył dolnośląskiej wersji naszej strony. Formuła polegała by na tym samym co w wersji wrocławskiej czyli 2-4 linki dziennie z najciekawszymi zdjęciami (stare i nowe) które zostały dodane danego dnia + informacje, dyskusje etc.
I tu dochodzimy do pewnego problemu. Otóż z powodu masy obowiązków nie byłbym w stanie odpowiednio prowadzić takiego profilu. Dlatego przydałaby się jedna, dwie, a najlepiej trzy osoby które by zechciały prowadziły taki profil i dodawać odpowiednie linki. Oczywiście na początku pomógłbym i wyjaśnił niuanse związane z taką robotą. Dodam, że nie jest to czasochłonna robota, ja przeznaczam na to ok. 10 - 15 minut dziennie. Osoby które byłyby tym zainteresowane proszę o kontakt ze mną (maciek.hydral@gmail.com lub admin@slask.org.pl).

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

I co?? Znajdzie się ktoś chętny??

Mmaciek - Administrator wrote:Jak zapewne część z Was wie, od jesieni prowadzę profil WA na facebooku (http://www.facebook.com/WratislaviaeAmici). Formuła tego profilu tak się wykształciła, że prezentuje tam raczej zdjęcia z Wrocławia (stare i nowe). Dlatego też pomyślałem sobie nad stworzeniem nowego profilu, który by dotyczył dolnośląskiej wersji naszej strony. Formuła polegała by na tym samym co w wersji wrocławskiej czyli 2-4 linki dziennie z najciekawszymi zdjęciami (stare i nowe) które zostały dodane danego dnia + informacje, dyskusje etc.
I tu dochodzimy do pewnego problemu. Otóż z powodu masy obowiązków nie byłbym w stanie odpowiednio prowadzić takiego profilu. Dlatego przydałaby się jedna, dwie, a najlepiej trzy osoby które by zechciały prowadziły taki profil i dodawać odpowiednie linki. Oczywiście na początku pomógłbym i wyjaśnił niuanse związane z taką robotą. Dodam, że nie jest to czasochłonna robota, ja przeznaczam na to ok. 10 - 15 minut dziennie. Osoby które byłyby tym zainteresowane proszę o kontakt ze mną (maciek.hydral@gmail.com lub admin@slask.org.pl).

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
 
Spis Forum » Wydarzenia
Przejdź do: