[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Awaria karty CF  XML
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Autor Wiadomości
Danuta B.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 352
Offline

Niestety przydarzyła mi się w aparacie. Cały dzień biegania i focenia bez żadnej, na razie fotki. Moje próby odzyskania za pomocą programu dołączonego do karty nic nie dały; wygląda na jej uszkodzenie. Moje pytanie brzmi - czy ktoś z Was korzystał z tego typu usług? Wdzięczna byłabym za wskazanie najtańszego miejsca. Sama znalazłam takie w Częstochowie - karta 2 GB - 160 zł, pozostałe są o niebo droższe.
Siloy


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline

Mogę podjąć się próby odzyskania danych. Nie gwarantuję sukcesu, ale jestem gotów spróbować. cena - 0 zł

Danuta B. wrote:Niestety przydarzyła mi się w aparacie. Cały dzień biegania i focenia bez żadnej, na razie fotki. Moje próby odzyskania za pomocą programu dołączonego do karty nic nie dały; wygląda na jej uszkodzenie. Moje pytanie brzmi - czy ktoś z Was korzystał z tego typu usług? Wdzięczna byłabym za wskazanie najtańszego miejsca. Sama znalazłam takie w Częstochowie - karta 2 GB - 160 zł, pozostałe są o niebo droższe.
esski


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 23
Offline

A ja jeszcze doplace aby tylko sie zajac ta sprawa
Polecam CardRecovery 4.10.1220 , Wyciska z karty wszystkie zdjecia , ktore nie mialy jeszcze zadnej "nakladki " z nowszego zdjecia, Moze pomoze.. ale nie zaszkodzi

Siloy wrote:Mogę podjąć się próby odzyskania danych. Nie gwarantuję sukcesu, ale jestem gotów spróbować. cena - 0 zł
Danuta B.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 352
Offline

Wydaje mi się, ze nawet ten program nie pomoże. Próba odczytania karty jako dysku wymiennego kończy się spowolnieniem pracy komputera, krotko mówiąc muleje i głupieje, po długim namyśle każe sformatować kartę, a boję się tego robić, wiec po kolejnym długim namyśle udaje się program zamknąć. Próbowałam na dwóch komputerach - reakcja taka sama. Uszkodzenie mechaniczne nie wchodzi w rachubę, raczej zawiodła logika. Ale próbować warto. Dzięki esski za chęci, ale chyba jesteś poza zasięgiem, pokombinujemy z Siloyem.

esski wrote:A ja jeszcze doplace aby tylko sie zajac ta sprawa
Polecam CardRecovery 4.10.1220 , Wyciska z karty wszystkie zdjecia , ktore nie mialy jeszcze zadnej "nakladki " z nowszego zdjecia, Moze pomoze.. ale nie zaszkodzi
BACC


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 72
Offline

No i jak?

Danuta B. wrote:Wydaje mi się, ze nawet ten program nie pomoże. Próba odczytania karty jako dysku wymiennego kończy się spowolnieniem pracy komputera, krotko mówiąc muleje i głupieje, po długim namyśle każe sformatować kartę, a boję się tego robić, wiec po kolejnym długim namyśle udaje się program zamknąć. Próbowałam na dwóch komputerach - reakcja taka sama. Uszkodzenie mechaniczne nie wchodzi w rachubę, raczej zawiodła logika. Ale próbować warto. Dzięki esski za chęci, ale chyba jesteś poza zasięgiem, pokombinujemy z Siloyem.
 
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Przejdź do: