Autor |
Wiadomości |
30/05/2019 12:34:17
|
W.Mazurkiewicz (Soravianus) [vmuzzy@gmail.com]
Joined: 21/03/2018 15:15:13
Wiadomości: 103
Offline
|
Proszę dodać ul. Jana Brzechwy w 41-949 Piekarach Śląskich i ul. Wrzosową w 43-370 Szczyrku.
|
|
|
01/06/2019 18:55:20
|
mate154
Joined: 27/05/2019 14:11:37
Wiadomości: 1
Offline
|
Proszę o poprawę nazwy kościoła w Bukowie Śląskiej na Kościół pw. Świętego Jakuba Starszego za źródłem NID: https://zabytek.pl/pl/obiekty/g-281988
https://polska-org.pl/512965,Bukowa_Slaska,Kosciol_sw_Jakuba_Apostola.html
Ciekawy opis kościoła i parku w Bukowie Śl. można znaleźć tutaj na stronie 28
http://bip.namyslow.eu/download//7626/13-162-12_2012-04-26.pdf
|
|
|
01/06/2019 19:31:27
|
jawc - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline
|
Zmieniłem. Ale np. na stronie Archidiecezji Wrocławskiej kościół ten figuruje po prostu jako św. Jakuba (bez dodatków).
|
|
|
17/06/2019 20:47:11
|
Ryszard Kumorek
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 43
Offline
|
Proszę o dodanie w Jastarni w powiecie puckim ulic: Męczenników Piaśnicy i Ogrodową. Dziękuję.
|
|
|
17/06/2019 21:08:40
|
rok - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 546
Offline
|
https://polska-org.pl/8061472,Jastarnia,ul_Meczennikow_Piasnicy.html
https://polska-org.pl/8061465,Jastarnia,ul_Ogrodowa.html
|
|
|
28/07/2019 19:06:30
|
Władysław Sikora
Joined: 27/04/2015 09:08:28
Wiadomości: 32
Offline
|
Proszę o dodanie wsi Pratulin w województwie lubelskim, w powiecie bialskim, w gminie Rokitno. Proszę również o dodanie wsi Krzyczew położonej w województwie lubelskim, w powiecie bialskim, w gminie Terespol. Dziękuję za pomoc.
|
|
|
28/07/2019 19:43:15
|
rok - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 546
Offline
|
https://polska-org.pl/8132879,Pratulin.html
https://polska-org.pl/8132884,Krzyczew.html
|
|
|
30/07/2019 13:06:13
|
tomano
Joined: 12/01/2019 12:03:36
Wiadomości: 4
Offline
|
Bardzo proszę o rozdzielenie Pawłowic Małych od Przybędowa
https://polska-org.pl/5898745,Pawlowice_Wielkie,Pawlowice_Male_Przybedow.html
Jak również proszę o dodanie znacznika do mapy dla Przybędowa, ponieważ ten obecny jest odpowiedni dla Pawłowic Małych. Ogólnie to Pawłowice Małe nie posiadają jakiegokolwiek statusu, zachowała się tylko nazwa, natomiast podany w obiekcie kod TERYT jest prawidłowy dla Przybędowa. Obie miejscowości, jeżeli tak to można nazwać, są częścią Pawłowic Wielkich.
http://www.wadrozewielkie.pl/pawlowice_wielkie-105615-0-p105532.html
|
|
|
30/07/2019 16:02:23
|
rok - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 546
Offline
|
Poprawione, dzięki za info.
|
|
|
09/08/2019 08:46:55
|
panAeL
Joined: 09/10/2018 11:55:18
Wiadomości: 25
Offline
|
Czy administracja ma jakiś sprytny sposób na podmianę większej ilości znaczników na mapie za jednym razem?
Od kilku tygodni dodaję kolejne obiekty na Starym Mieście w Toruniu z zoomem 19, a te pododawane wcześniej przez innych użytkowników mają zoom 18 a niekiedy nawet 17. Nie wszystko wyłapię, a robi się trochę bałagan...
|
|
|
09/08/2019 11:35:47
|
Mmaciek - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline
|
Niestety nie mamy takiego mechanizmu w przypadku znaczników. Jeśli powstały jakieś błędy, to będzie to trzeba ręcznie poprawić. Jednocześnie należy głośno zwracać uwagę kolegom, którzy zrobili błędy, aby baczniej zwracali uwagę na wartości przy znacznikach.
|
Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl) |
|
|
13/08/2019 21:01:01
|
Michał
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 71
Offline
|
Witam! W jakimś amoku dodałem to wnętrz kościoła w Zatoniu (powiat Zgorzelec, gmina Bogatynia) mapę. Nie wiem jak to odwrócić, poproszę o usunięcie mapy.
|
|
|
13/08/2019 21:45:50
|
rok - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 546
Offline
|
Zrobione.
|
|
|
06/10/2019 12:15:16
|
Odkrywamy Sieradz
Joined: 05/10/2019 20:35:18
Wiadomości: 1
Offline
|
Proszę o skorygowanie lokalizacji znacznika dla obiektu
Kładka (rz. Żeglina / ul. Portowa)
https://polska-org.pl/8250854,Sieradz,Kladka_rz_Zeglina_ul_Portowa.html
Znacznik dotyczy innej kładki, prawidłowa lokalizacja poniżej (51.5994297,18.7407231):
https://www.google.com/maps/place/51%C2%B035'58.0%22N+18%C2%B044'34.5%22E/@51.5994297,18.7407231,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d51.5994297!4d18.7429118
|
|
|
06/10/2019 12:21:58
|
rok - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 546
Offline
|
Poprawione.
|
|
|
05/11/2019 18:13:46
|
fanpage_janowice_wielkie
Joined: 19/06/2019 14:46:04
Wiadomości: 10
Offline
|
Proszę o edycję obiektu: https://polska-org.pl/8191830,Konopnica,pl_Rynek.html Stricte jest to ulica i tak tez jest oznaczana https://ibb.co/nbNXS50
|
|
|
05/11/2019 18:20:44
|
rok - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 546
Offline
|
Ok.
|
|
|
06/11/2019 13:29:28
|
Warszawa
Joined: 06/11/2019 13:27:49
Wiadomości: 1
Offline
|
Na zdjęciach pokazujących tablicę przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Karpaczu, jest błędny opis tablicy: nie istnieje zapis w języku migowym, bo służy on niesłyszącym. Dla niewidomych służy alfabet (język) Braille’a, i w tym języku jest zapis na tablicy.
https://polska-org.pl/6624474,Karpacz,Tablica_przy_kosciele_Najswietszego_Serca_Pana_Jezusa.html
|
|
|
06/11/2019 16:24:29
|
jawc - Administrator
Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline
|
Warszawa wrote:Na zdjęciach pokazujących tablicę przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Karpaczu, jest błędny opis tablicy: nie istnieje zapis w języku migowym, bo służy on niesłyszącym. Dla niewidomych służy alfabet (język) Braille’a, i w tym języku jest zapis na tablicy.
Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywisty błąd. Już poprawiony .
|
|
|
27/11/2019 16:36:31
|
fanpage_janowice_wielkie
Joined: 19/06/2019 14:46:04
Wiadomości: 10
Offline
|
proszę o usunięcie obiektu: https://polska-org.pl/3197100,Trzcinsko,Szkola_wspinaczki_9UP.html był zdublowany.
|
|
|
|