[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Szczecin też ma swój Hydral  XML
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Autor Wiadomości
Danuta B.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 345
Offline

http://sedina.px.pl/coppermine/index.php
Siloy


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline

Tak, to już od kilku lat istnieje ta strona http://www.sedina.pl

Danuta B. wrote:http://sedina.px.pl/coppermine/index.php
MT


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 560
Offline

Kilka razy pamiętam, ze pomagaliśmy sobie wzajemnie identyfikować zdjęcia co do których nie było pewności czy to Szczecin, czy może jednak Wrocław, od trzech lat jest tam też link do naszej strony przy okazji warto by pomyśleć i u nas o dziale z linkami do innych wartych obejrzenia stron, których nie sposób podlinkować w istniejących u nas obiektach

Siloy wrote:Tak, to już od kilku lat istnieje ta strona http://www.sedina.pl
Siloy


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline

Już od roku zabiegam aby taki dział powstał, kilka razy nawet wspominałem na zebraniach Z miłą chęcią mogę dopisać do listy zadań z 23 listopada i przedstawić projekt

MT - Administrator wrote:Kilka razy pamiętam, ze pomagaliśmy sobie wzajemnie identyfikować zdjęcia co do których nie było pewności czy to Szczecin, czy może jednak Wrocław, od trzech lat jest tam też link do naszej strony przy okazji warto by pomyśleć i u nas o dziale z linkami do innych wartych obejrzenia stron, których nie sposób podlinkować w istniejących u nas obiektach
MT


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 560
Offline

Działaj więc...

Siloy wrote:Już od roku zabiegam aby taki dział powstał, kilka razy nawet wspominałem na zebraniach Z miłą chęcią mogę dopisać do listy zadań z 23 listopada i przedstawić projekt
Danuta B.


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 345
Offline

Karygodny jest brak linku do strony górnośląskiej, niejako naszej Przypadkiem na nią trafiłam, ale już po ptokach Byłam w tym regionie i nieoświecona, robiłam foty typu rodzinnego (ja na tle...), mało przydatne na portalu jako współczesne. Istnienie tej strony to jakaś tajemnica?

MT - Administrator wrote:Kilka razy pamiętam, ze pomagaliśmy sobie wzajemnie identyfikować zdjęcia co do których nie było pewności czy to Szczecin, czy może jednak Wrocław, od trzech lat jest tam też link do naszej strony przy okazji warto by pomyśleć i u nas o dziale z linkami do innych wartych obejrzenia stron, których nie sposób podlinkować w istniejących u nas obiektach
Siloy


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline

Info będzie jak uporamy się z kilkoma błedami na stronie gornego slaska Na dniach myslę że taka informacja się powinna pojawić, bo już większość błędów została wyłapana ...

Danuta B. wrote:Karygodny jest brak linku do strony górnośląskiej, niejako naszej Przypadkiem na nią trafiłam, ale już po ptokach Byłam w tym regionie i nieoświecona, robiłam foty typu rodzinnego (ja na tle...), mało przydatne na portalu jako współczesne. Istnienie tej strony to jakaś tajemnica?
jacekq


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 866
Offline

Karygodne jest określanie województwa Śląskiego jako Górnego Śląska. Nie odniesie strona sukcesu, gdy będziemy kalać uczucia hanysów, częstochowian, czy zagłębiaków.

Danuta B. wrote:Karygodny jest brak linku do strony górnośląskiej, niejako naszej Przypadkiem na nią trafiłam, ale już po ptokach Byłam w tym regionie i nieoświecona, robiłam foty typu rodzinnego (ja na tle...), mało przydatne na portalu jako współczesne. Istnienie tej strony to jakaś tajemnica?
Siloy


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 657
Offline

Gorny-slask.eu - strona o Górnym Śląsku i województwie Śląskim - tak brzmi pełna nazwa - gdy strona ruszyła od razu pojawiły się pytania - a co z Opolem, stolicą Górnego Śląska ? .... - jak widać temat jest rozległy i trudno go "polepić".

jacekq wrote:Karygodne jest określanie województwa Śląskiego jako Górnego Śląska. Nie odniesie strona sukcesu, gdy będziemy kalać uczucia hanysów, częstochowian, czy zagłębiaków.
 
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Przejdź do: