[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Potrzebna zrzuta na serwer  XML
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Autor Wiadomości
Jeanick


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 341
Offline

Informacja bardzo ważna! Nie wszyscy radzą sobie z podmianą zdjęć (to nie ja)! A jak wygląda sprawa z wymianą serwera? Czy na NOWY skopiowane zostaną błędy ze STAREGO? Do dziś nie "chodzi" ADMIN - OSTATNIE KOMENTARZE ? Czy serwer już jest? Czy podmiana spowoduje perturbacje w działaniu "strony"?

kate16 wrote:A jak daleko z odzyskiwaniem utraconych fotek?
BACC


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 72
Offline

Czy można liczyć na przywrócenie utraconych zdjęć, czy tylko liczyć na siebie???

Jeanick wrote:Informacja bardzo ważna! Nie wszyscy radzą sobie z podmianą zdjęć (to nie ja)! A jak wygląda sprawa z wymianą serwera? Czy na NOWY skopiowane zostaną błędy ze STAREGO? Do dziś nie "chodzi" ADMIN - OSTATNIE KOMENTARZE ? Czy serwer już jest? Czy podmiana spowoduje perturbacje w działaniu "strony"?
Tygrysex


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 148
Offline

Podmiana serwera spowoduje perturbacje w postaci wyłączenia strony na czas kopiowania danych (ok 1h) po to, żeby nie doprowadzić do utraty danych.
Na NOWY serwer zostaną skopiowane stare błędy.
Zdjęcia zostaną przywrócone, tylko jeszcze nie wiem, kiedy, bo wygląda na to, że to poważniejsza operacja będzie.

Jeanick wrote:Informacja bardzo ważna! Nie wszyscy radzą sobie z podmianą zdjęć (to nie ja)! A jak wygląda sprawa z wymianą serwera? Czy na NOWY skopiowane zostaną błędy ze STAREGO? Do dziś nie "chodzi" ADMIN - OSTATNIE KOMENTARZE ? Czy serwer już jest? Czy podmiana spowoduje perturbacje w działaniu "strony"?
bonczek/hydroforgroup/


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 666
Offline

Ok to podaj czas akcji by wstrzymac sie z aktywnością!

Tygrysex wrote:Podmiana serwera spowoduje perturbacje w postaci wyłączenia strony na czas kopiowania danych (ok 1h) po to, żeby nie doprowadzić do utraty danych.
Na NOWY serwer zostaną skopiowane stare błędy.
Zdjęcia zostaną przywrócone, tylko jeszcze nie wiem, kiedy, bo wygląda na to, że to poważniejsza operacja będzie.
Tygrysex


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 148
Offline

Spokojnie po prostu podmienię naszą stronę na informację pt. "Proszę czekać trwa zmiana serwera" i wtedy będzie wiadomo.

bonczek/hydroforgroup/ wrote:Ok to podaj czas akcji by wstrzymac sie z aktywnością!
<i>janusz50938</i>


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 14
Offline

Ja też się dokładam ,gdy tylko pojawię stęskniony na moim Dolnym Śląsku.

Tygrysex wrote:Podmiana serwera spowoduje perturbacje w postaci wyłączenia strony na czas kopiowania danych (ok 1h) po to, żeby nie doprowadzić do utraty danych.
Na NOWY serwer zostaną skopiowane stare błędy.
Zdjęcia zostaną przywrócone, tylko jeszcze nie wiem, kiedy, bo wygląda na to, że to poważniejsza operacja będzie.
AM


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 103
Offline

bylem troche nieobecny na stronie, czy cos sie zmienilo od anonsu zmiany serwera??

Tygrysex wrote:Podmiana serwera spowoduje perturbacje w postaci wyłączenia strony na czas kopiowania danych (ok 1h) po to, żeby nie doprowadzić do utraty danych.
Na NOWY serwer zostaną skopiowane stare błędy.
Zdjęcia zostaną przywrócone, tylko jeszcze nie wiem, kiedy, bo wygląda na to, że to poważniejsza operacja będzie.
jacekq


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 866
Offline

Serwer ów został zakupiony, czekamy na wolne moce przerobowe Tegrysexa... coby go złożył

AM wrote:bylem troche nieobecny na stronie, czy cos sie zmienilo od anonsu zmiany serwera??
 
Spis Forum » Stare forum (archiwum)
Przejdź do: