Jesteś niezalogowany
NOWE KONTO

Polski Deutsch

      Zapomniałem hasło/login


ä ß ö ü ą ę ś ć ł ń ó ż ź
Nie znaleziono żadnego obiektu
opcje zaawansowane
Wyczyść




Dom nr 72 A, Bożkowice
blatro: Założyłem obiekt, poprawiłem - dziękuję.
Blok nr 44-44a, ul. Blankowa, Wałbrzych
marekbp: ... a zepsute zdjęcie lepiej usunąć niż wrzucać na stronę. Zresztą poza ostrością, tu jeszcze szwankuje kompozycja. Ucięty fragment budynku po prawej trzeba usunąć, podobnie jak i część śniegu na pierwszym planie.
Budowa węzła S3 Lubin Południe, Chróstnik
Zed – Administrator: OK:)
Cmentarz na Gancarzu, ul. Parkowa, Wołów
stap: Czyli mieszka - mieszkała tu rodzina, lub ktoś przyjechał wtedy z zagranicy i odnowił nagrobek.
Pamiątki po zakładzie ELWRO, Wrocław
Zdzisław K.: Dzisiaj mija 37 lata od tego wydarzenia.
Dworzec kolejowy Lwówek Śląski, Lwówek Śląski
ArturSc: W niczym bryła dworca nie przypomina obecnego dworca kolejowego we Lwówku.

Ostatnio dodane
znaczniki do mapy

blatro
blatro
t.ziemlicki@wp.pl
t.ziemlicki@wp.pl
t.ziemlicki@wp.pl
Petroniusz (admin)
Zbigniew Franczukowski (bynio)
pavelo
Zbigniew Franczukowski (bynio)
Alistair
Zbigniew Franczukowski (bynio)
Alistair
Alistair
Zbigniew Franczukowski (bynio)
Alistair
Zbigniew Franczukowski (bynio)
Zbigniew Franczukowski (bynio)
pavelo
rok - Administrator
Zbigniew Franczukowski (bynio)
Zbigniew Franczukowski (bynio)

Ostatnio wyszukiwane hasła


 
 
 
 
Skowronia Góra - Lista pochowanych
Autor: bonczek/hydroforgroup/°, Data dodania: 2009-03-12 20:56:31, Aktualizacja: 2009-03-12 20:56:31, Odsłon: 4371

Lista pochowanych żołnierzy Armii Czerwonej
Skowronka Góra – miejsce dziś coraz bardziej zapomniane.
Na Skowroniej Górze pochowani zostali żołnierze walczący w szeregach Armii Czerwonej, którzy brali udział w walkach o Wrocław i zdobywali, do końca tak naprawdę niezdobytą „Festung Breslau”. Nie wiadomo, kim byli, wiadomo jedynie skąd przyszli
Wg starych i zachowanych dokumentów jest ich pochowanych tutaj 7121 osób, z czego zdecydowana większość jako bezimienni opisani jako „NIEIZWISTNYJE”
To ta część poległych, których nie udało się zidentyfikować z racji braku nieśmiertelników, dokumentów czy stanu poległych. Sam cmentarz to 30 symetrycznych pól na każdym od 5 do 14 mogił. Znajduje się przy ulicy Działkowej w sąsiedztwie Parku Skowroniego i cmentarza parafii św. Maurycego.
Udało mi się stworzyć listę tych z nazwisk, części z imienia i nazwiska, a kilku osób także z dat. Zdecydowana większości zapisana jest na tablicy upamiętniającej poległych znajdującej się w osi i na końcu cmentarza. Tablica, choć wielka i monumentalna obarczona jest wieloma błędami tak w pisowni, jak i w interpunkcji podanych tam nazwisk. Brak kropek rozdzielających inicjały imion od nazwisk, brak liczb podanych przy mogiłach bezimiennych, to tylko niektóre z dominujących błędów. Część z nazwisk jest już nieczytelna lub w swojej części zniszczona. Spis zrobiłem alfabetycznie, bowiem ich kolejność z tablicy nie ma logicznego uzasadnienia tak w ilości i formie mogił jak i przynależności czy stopni wojskowych.
To pierwsza lista pochowanych podana do ogólnej wiadomości. Przy nazwiskach brak stopni, przydziału czy jednoznacznego określenia płci. Wszyscy pochowani to szeregowi żołnierze Armii Czerwonej. Listę zrobiłem tłumacząc fonetycznie, dlatego też szczególnie literka „E” może być czytana jako „e” lub „je”. Spółgłoski „Ю” jako inicjały opisane są jako „j”, literka „Ш” czy „Щ” jako „sz”, a litera „Х” jako „c” lub „ch”
Z nazwiska mamy na liście 1532 osoby. Nieznani to 5589 osób. Wśród nich polegli wskutek działań bojowych a także od ran i niewypałów po 6 maja 1945

Abłamow P. I.
Abolincziew G.
Abranow I. I.
Abrianiuk T. K.
Absjanow I. P.
Achemin D. M.
Achimko T.
Achpaszew M. A.
Adusin A. W.
Agarbunow W.
Agaszinow I. I.
Agaszitow
Aggierwin
Agiejew A. A.
Ajnenow A. E.
Akaliban
Akkasiatyrow
Akolnstrat
Akrjenow A. G.
Akszijew W. N.
Akutow G. M.
Aleksiszin N. J.
Aleksjejew I. D.
Aleksjejewicz
Alfierow I. W.
Alworjew G. B.
Andriejew L. M.
Andus G. K.
Anielczuk S. P.
Animow H.
Anisimow N.
Anisimow N. S.
Anszczuk I. P.
Antoniuk K. A.
Antoniuk P. A.
Aparłowicz
Aragiman
Ardzajew K.
Ariemiejew S. F.
Ariszajenko
Armo I. I.
Arsjeniew M. F.
Artiemienkow
Artienojew
Artik M. A.
Artik M. A.
Artikon G. F.
Artjemiuk I. F.
Askirow
Asmajow F. J.
Asrefir
Astoma
Augustimowicz P. M.
Awakow A.
Awarow
Awdiuszin A. S.
Awraljec A. D.
Awramienko A.
Azjumak W. Z.
Babicz P. A.
Babitalin A. (1918-1945)
Babko F.
Babowicz S. W.
Baburow I. P.
Badanczan W. F.
Badjałow D.
Badjenko W. D.
Bajczuk M.
Bakalin
Baklimow A.
Baklinko K.
Baktiachow K.
Bałabru G. A.
Bałakin A. G.
Bałantajew N. P.
Bałow K. I.
Barakow A. R.
Baramazjew B.
Baranin K. P.
Baranow N. A.
Bardickij G. G.
Barłar B. A.
Barnow
Batoszjew M. M.
Baul F. D.
Bawrow F. H.
Bawszipowiec N. M.
Bezjetin G. W.
Białoszczickij N. M.
Bibik I. A.
Biedinow N. I.
Bieljak A. I.
Bieljakow I. D.
Bieljanow I. P.
Bielszarow I.
Bieluszickij N. A.
Biełogotow
Biełoszutin
Biereznickij J. A.
Biesiedin M. I.
Bieszurow I.
Bilenko
Bisargin I. K.
Bisinbojew
Biurko M. G.
Bjełous A. A. (1899-1945)
Bloszkis P.
Błatow M. F.
Bobyljew S.
Boczugin D. M.
Bodrow S. P.
Bogdanow K. M.
Bojcjenko D. F.
Bojczenko A. I.
Bojko B. D.
Bojko G. N.
Bojko S. N.
Bojko S. N.
Bojko W. A.
Bokowan
Boldyszew S. I.
Bolkow A. S.
Bołogurow A. A.
Bonarow I. D.
Bondar M. E.
Bondar S. F.
Bondarenko A.
Bondarenko N.
Bondarenko W. G.
Bondariuk G. B.
Bonduk E.
Borisow A. E.
Borisow I. N.
Bornatowicz D. I.
Borobjew W. E.
Bortun J. J.
Bostatjew K. K.
Bożdaj I. A.
Bratiszew B. L.
Bresjuk E. I.
Brilajew A.
Brojskoj I. I.
Bubła N. I.
Buczak I. I.
Buczko A. F.
Budajew I. W.
Budienko M.
Budiszjew K.
Budział A. F.
Bujew C. Z.
Bukusz B. A.
Bułat A. M.
Bułatow A. I.
Burak A. K.
Burcew I. D.
Burjanow P.
Butienko N. W.
Bykow
Bysgrow S. N.
Cedik A. G.
Cedukow S. A.
Celujko W. A.
Chajbibow G. J.
Chajmuszczin P. A.
Chakimow
Chańczyk N. G.
Charczenko I. P.
Charjew C. C.
Charmanow P. I.
Chasanow A. S.
Chasnudin
Chewczuk F. F.
Chiusupow
Chmiel I. N.
Chmielewskij W. M.
Chołata N. K.
Chomdanow B.
Chomenko W.
Chominiuk I. F.
Christjenko A.
Chrjenow W. N.
Chrol W. I.
Chronich I.
Chtiarow P. S.
Chudjakow N. N.
Chudyj M. D.
Churasjewo A.
Churtowskij A.
Chuszkin N. G.
Chwałkowa A. I.
Cjema N. P.
Cokur S. I.
Cwietkow G.
Cyryl G. M.
Czaban B. M.
Czaban L.
Czaburczi M. J.
Czatagiszwili G. G.
Czawan I. F.
Czebatczerow G. S.
Czebuniew M. E.
Czecholskij W. E.
Czechonowskij
Czeiwniew T. W.
Czelyszew A. N.
Czeniakow I.
Czerban W. D.
Czerbanin W. G.
Czeremniej A. I.
Czeremniej A. I.
Czerniaga M. G.
Czerniak W. A.
Czernichin N. N.
Czernobaj G. I.
Czernomiec G. M.
Czernysz W. N.
Czernyszin
Czesnokowa R. I.
Czibat W. P.
Cziberjak A. S.
Czistjakin
Czitajew N. T.
Czitkin S. F.
Czub W. A.
Czubaniak N. N.
Czucin N. N.
Czugunow A. D.
Czuluja P. W.
Czumaczenko A. A.
Czumakin W. M.
Czumeljew M. N.
Czupligin W.
Czupriew N. O.
Czuprina I. D.
Czurkan D. P.
D. Szewczyk
Dalmar K. W.
Dałaszow P. G.
Damoszkan Z. I.
Dandzik A. G.
Daszinow
Datjur M. N.
Dawiłowicz
Dawydnow I.F.
Dawydow E.
Dbajew A.
Deipow
Deminicz A. W.
Demkow S. A.
Deniajuk N. K.
Denisjuk T. M.
Desmatas D.
Dgmidiuk N. A.
Dgogarusławskij I.
Didjori
Diktorjew I. S.
Dimitrjenko Z.
Dimitrowa E. G.
Diwaszko A.
Djabek
Djaczkow G.
Djaskowskij A. S.
Djernolich I.
Dmitrow R.
Dobrodaszjew D. P.
Dolja I. S.
Dolżenko A. Sz.
Dołgaljenkob G. D.
Dołgij A. I.
Doniec M. A.
Dorjawuszkin M. D.
Doropich D. M.
Doroszkow M. M.
Dowbieńczuk E.
Dowgij
Drapak
Drawnieja U.
Driczlk L. M.
Drożenko M. A.
Drus I. A.
Dubak G. I.
Dubanowskaja
Dubienskij A. F.
Dubina M. N.
Dubniackij A. F.
Dubrana S. F.
Dubrowickij T. G.
Duchawicz
Ducholcz I. J.
Dudwickij W. D.
Dukin W. R.
Duplinskij N. R.
Durdas J. A.
Durickij W. E.
Durkag
Durkan P. A.
Durmiesko K. G.
Duszuk K. F.
Dwoisznikow A.
Dyszłow F. T.
Dzagudze N.
Dzemik W. Z.
Dzikow D. N.
Dzurow T.
Ebolniakow F.
Eczizanow N. H.
Efjenow N. N.
Eleniec G. N.
Elizarow
Emielczienko E. K.
Erakljew W. W.
Erjenko S. P.
Ermitow K. A.
Ermolatjew P. A.
Erszewjenko W. R.
Fadiejew
Famienko A.
Farszagow A. Z.
Faszaszan
Fchanponow E.
Fedorkowicz M. I.
Fedorow A. P.
Feoricz F.
Fesjuro W. D.
Fiedorczenko W. M.
Fiedorow
Fiedorow A. I.
Fiedorow A. N.
Fieldman A. I.
Filinow M. F.
Filinustjepow M. I.
Filipiec
Filipienko P. D.
Filippow M. B.
Fiłatow A. W.
Fimienko F. E.
Fjediesienko A. T.
Fjedin J. A.
Fjedko N. A.
Fonin I. W.
Fotychow
Franzrachmatier I.
Frełow B. G.
Fridman S. S.
Frimerman A.
Frindien M. N.
Frołow
Frołow M
Frunza I. G.
Fudin I. A.
Furiejew I. T.
Gajakrajew P. S.
Gajda C. M.
Gajda S. M.
Gajew
Gajkow S. M.
Galde
Gałanow G. S.
Gałkin P. L.
Ganabjek S. S.
Ganczarow P. I.
Ganko P. T.
Gapaszi H. D.
Garajew A. F.
Garbowiej A. A.
Gargul J. L.
Garirin I.
Gawonożniak S.
Gawriluk I. M.
Gerasjeniuk N.
Gerip M. N.
Gidina P. D.
Giediło F. A.
Gierasimczuk G. A.
Gierasimow
Gierasimowicz S.
Gierdeckij E. K.
Gierko M.
Giłka P. K.
Gjefimow I.
Gładin A.
Gładmo I.
Głaskiewicz M. A.
Głazer A. N.
Głuszczenko M. W.
Głuszienko M. F.
Gnatjuk S. W.
Gnatjuk W. S.
Gniatjuk W. S.
Gnida
Gnojeniuk W.
Gnukowskij F.E.
Goczkarjew E.
Golickij A. G.
Goljenko W. M.
Gołubcow P. W.
Gomoniuk
Gonczarow
Gonczarow A. I
Gonczarow A.I.
Gonczaruk I. N.
Gontar T. A.
Gorczagin I.
Gordjaczuk W. M.
Goriłkow G. W.
Gorlickij F. I.
Gorobiec P. F.
Gorokin I. J.
Gortnik I. S.
Gorzunow A. G.
Grabowski
Grib
Gricjenkow I.
Grieńszyn N. N.
Grigoriwskij I. K.
Grigorjenko N. I.
Grigorjew W.
Grijew I. I.
Grinczuk
Grinczuk A. M.
Griniew W. M.
Griszczuk B. P.
Grjebniuk M. I.
Grjediusk N. N.
Grjukow M. N.
Grmakow W. L.
Grobkow M. I.
Grotij Z. K.
Grszalin N. W.
Grudienko M.
Gruszin K. M.
Gruzewicz P. E.
Gruzniak W. G.
Grygiensa
Gryliuk
Gumienko P. G.
Gunarow Z. A.
Gupało S. T.
Gupałow G. P.
Gurka W. N.
Guzor S. I.
Gwelczak A. M.
Gwozdek M.
Gwozdjew S. G.
Habta P. J.
I. Grubienko
I. S. Merinianow
Ibczisnow
Ifchasjakow
Igauczarjuk W.
Ignatow F. O.
Ignatowicz I.
Ikoblow I. S.
Ikowlew I. W.
Iljeczko S. A.
Ilnickij I.W.
Ilnickij W. A.
Iloczko G. N.
Imamgułow H. B.
Imanow
Imchalizow
Isajew D. F.
Isiczenko N. P.
Ismaiłow H. S.
Iszenko I.
Iwanczik G. I.
Iwanickij A. I.
Iwanickij B. A.
Iwanow
Iwanow
Iwanow A.
Iwanow I. A.
Iwanow N. N.
Iwanowicz A.
Iwanowicz I.
Iwanowicz I.
Iwańczuk
Iwaszczienko W.
Iważki A. I.
Izinbow
Izwekow M.
Jaczok S. A.
Jakimczuk M. W.
Jakimjuk E.
Jakosikow A.
Jakowienko S.
Jakowlew A. F.
Jakowlewicz
Jakuba
Jakubow K. W.
Jakuszew M. S.
Jalawrjeńczuk W.
Jangiliszyn i R.
Janowskij N. S.
Jareszko P. F.
Jarmaljenko J. G.
Jaroczuk C.
Jarosz W. F.
Jarygin W. N.
Jasinskij N. N.
Jaszczienko I. I.
Jaszczik B. M.
Jaszczuk E. F.
Jatolszukin N.
Jazowcew W.
Jechukow M.
Jefimow A. I.
Jefremienko F. O.
Jefremienko K.
Jefremienko W. L.
Jefriemow K. N.
Jefsizjatew A. G.
Jegierow W. A.
Jegoros N. M.
Jegorow N.
Jegorow N. W.
Jeremin G. J.
Jermakow M. G.
Jermakow M. S.
Jermoljuk W. E.
Jerow J. N.
Jesiakow I.
Jewdakimow G.
Jewlieńskij I. G.
Juchimienko W. K.
Juckow K. A.
Judin J. M.
Jukowskij I. I.
Jurasow A. A.
Jurczenko M. M.
Jurczenko R.
Jurin K. Z.
Jurjew E. I.
Jusinow
Jutjarskij M. J.
Juwpunaj
Juzjuk I. K.
K.Elifanow
Kabak W. S.
Kabalcew N. F.
Kabał N. E.
Kabatnik A. T.
Kabiernickij S. P.
Kabłukow I. S.
Kaczaniuk D. I.
Kadołanin
Kadzigrabow S. A.
Kagłukow F. Z.
Kajta P. K.
Kajukow P.W.
Kalimulin B. W.
Kalinicz
Kalinij W.
Kalinin B. P.
Kaljadowskij
Kałasznikow A
Kaługin
Kałuszyn S. L.
Kambarekow T.
Kamurzin A.
Kanakow A. G.
Karabekij
Karamkuljew K.
Karamnow
Karapjetjan N. S. (1900-1945 (Erewań)
Kardarow Z.
Kargin A. T.
Karłow
Karłow I. I.
Karłow P. F.
Karmanow N. W.
Karpienko A. Z.
Karpuszjew N. F.
Karpuszjew N. F.
Kasimow
Kasirow A.
Kastiszin S. S.
Kaszczuk P. W.
Katon I. A.
Kawielko
Kazdubaj
Kazukow N. I.
Kazun L. G.
Kblimokow
Kenoncuk N. E.
Kil
Kilik O.
Kimstasz B. K.
Kinal M. I.
Kipacz I. D.
Kipkarow
Kirasirow
Kiric P. W.
Kirikow P. P.
Kiriljak
Kiriljenko A. A. (1923-1945)
Kisieljew L.
Kisin
Kisjeljew F. P.
Kisjeljew M.
Kistin G. G.
Kiwałow I. I.
Kiwnicow I. I.
Kizlik J.
Kizniecow P.
Klimienko I. D.
Klisow A. N.
Kliszuk A. J.
Kliuka
Kloczichin M. S. (1893 - 1945)
Klokow P. A.
Kniazjew W. I.
Knigin N. I.
Knysz M. I.
Kobcow I. I.
Kobdow
Kobrik N. W.
Kobzow N. A.
Koczajew I.
Koczek
Koczieremyj W. I.
Koczkarjew M.
Koczubenko I. I.
Koftun P. T.
Kogan M. N.
Kogut M. N.
Koleniczek
Kolesnik D. A.
Kolesnik M. S.
Kolesnikow N.
KolesnikowI.
Kolesow W. F.
Koltachubin A. T.
Kołczugin G.
Kołomiejec T.
Kołomiejec W. E.
Kołondiaszczyj M. A.
Kołow M. D.
Kołpak W. A.
Komaczuk S. W.
Komarow I. M.
Komisarow G. G.
Komiszałowskij
Komkow W. F.
Kondesjuk
Kondraszin F. I.
Kondukin
Konopienko A.
Konoplan N.
Konstantinow N. N.
Kontiemirow N. K.
Kopczew P. W.
Kopiejkin I. I.
Kopił W. A.
Korjeckij G. I.
Korjeniew A. I.
Kornickij I. A.
Kornijuk D. N.
Korobkow I. S.
Korosztow A. N.
Korotkow A.
Kosołtow G. F.
Kostik I. S.
Kostiuk P. I.
Koszolenko
Kotjelnikow W.
Kotlar J. J.
Koton A. I.
Kotow N. G.
Kotowicz
Kowal
Kowal I. A.
Kowal W. A.
Kowal W. N.
Kowalczuk N. A.
Kowalczuk N. F.
Kowalenko K. G.
Kowalenko W. H.
Kowalewskij P. A.
Kowalienko B. N.
Kowalienko D. I
Kowaliew A. P.
Kowaljenko M. K.
Kowaljew
Kowaljewa E. I.
Kowatokij A. K.
Kozak I.
Kozakiewicz J. A.
Kozanow G. D.
Kozłow L.
Kozłow W.
Kozłow W. J.
Kozyriep
Kraczeljew P. I.
Krajniuk I.
Krasnaszczenko N. A.
Krasow E. D.
Krawcow E. L.
Krawczienko
Krawczik M. N.
Krawiec J. M.
Krikurow A. M.
Kriminjuk I. D.
Kriskow E. D.
Kriukow S. M.
Kriwko A. P.
Krjedosjew I.
Krjukow G.
Krojew W. K.
Kruczuk G. A.
Krugin K. I.
Krukow
Krupnow G. E.
Krutowikow K. T.
Kryłow M. I.
Krywjej I. J.
Krywosziejew F. P.
Kubiszak I. D.
Kuchar A. G.
Kuczerow G. W.
Kuczkarjew A.
Kudakow I. W.
Kudielkin K. P.
Kudrik
Kukowicz A. T.
Kuleszienko B. M.
Kulikow
Kulinowskij A. P.
Kulisz T. J.
Kulitumko B. M.
Kuljabin F. W.
Kuljew T.
Kunic M. W.
Kunin
Kupip
Kupowieckij K. B.
Kuraj W. W.
Kurajew D. I.
Kurantij G. M.
Kurilskij A. F.
Kurimiszew S. N.
Kurniecow M. A.
Kurniłcow P. D.
Kurowicz
Kuszur C. C.
Kuzanow P. I.
Kuzbmienko G. D.
Kuzmienko
Kuzmienko I. F.
Kuzmienko K.
Kuzmienko P. P.
Kuzmienko W. G.
Kuzmier I.
Kuzmin P. F.
Kuzniecow A. K.
Kuzniecow A. P.
Kuzniecow A. T.
Kuzniecow I.
Kuznin A. P.
Kuźma P. T.
Kwiczko M. N.
Labiertik K. R.
Larnikow P. G.
Lazorko N. F.
Lekczimin D. B.
Leszwo I. D.
Lewczenko I. E.
Lewczenko W. G.
Lewuczenko
Lewzuk N. B.
Lieszko I. I.
Limanow N.
Limonow I.
Linkow A. N.
Lipowiec M. K.
Lisiuk W. P.
Lisniczenko A. A.
Litwinienko Iwan Afanasjejewicz (1915-1945)
Litwinienko M. I.
Liukin L.
Liulka I. G.
Liwandowskij
Liwobanow N. A.
Ljaszenko M. S.
Ljenin
Logbin
Lrus M. K.
Lubcew I.
Lubielko W. S.
Lues N. M.
Lurba N. A.
Lurin S. W.
Łaguchowa K. W.
Łagwinczuk K. M.
Łakoczuk J. P.
Łakusza O.
Łamakin P. P.
Łanczuk Z. K,
Łapasow A.
Ławrienienko P. L.
Ławrinienko J.
Łazarenko
Łazarjew K. M.
Łikanczikow N. R.
Łobowka
Łochow M. W.
Łocz G. W.
Łopatnikow B. M.
Łoszak L. S.
Łozińskij N. T.
Łucznikow G. E.
Łuka A. R.
Łukaszczuk W. K.
Łukaszew K. D.
Łukjanow A. I.
Łupaudin B. F.
Łużackij A. F.
Łysow K. F.
Łysyj
M. I. Zjachow
Machikało O. I.
Machinko N. I.
Machroj
Maczuińskij I. F.
Magier N. I.
Majewskij W.
Majstruk
Majtanowicz
Makaron
Makarow G. A.
Makombadiałow M.
Maksienko
Maksimczuk G.
Maksimjuk D. W.
Maksimow I. S.
Maksimow N. S.
Maksimowicz S.
Malij A.
Malik I. E.
Malik N. I.
Maljanowskij J. F.
Maljew S. A.
Malko A. F.
Małonsow N. U.
Małosow
Maminow
Mamundow B.
Mansiejew
Manza T. K.
Mańczak
Marchugan I. I.
Marczenko N. I.
Mareńczuk W. A.
Marga J. F.
Markowskij
Marmaljuk
Marsziniuk I. B.
Martynienko I. A.
Martynow M. P.
Martynowicz
Marusin F. I.
Marusin N.
Maskow W. N.
Masleńczuk A.. A.
Matierenko I. W.
Matierikra N. P.
Matigin E. T.
Matinko I. L.
Matwiejenko A. W.
Matyk I. W.
Mazmanow S. T.
Mazolkok W. F.
Melan B. P.
Meleńczuk A. S.
Melnik M.
Memiljajec
Mezjencjew A. P.
Miałkij A.
Michaiłow M. K.
Michaiłow N. M.
Michajlenko I. I.
Michalewicz W. K.
Michanko F. D.
Michiejew I. A.
Michikow D.
Michorow K.
Miczin I. W.
Miedwiediew C. N.
Miedwiediew S. S.
Miedwiedjew N. J.
Mieljechow M. U.
Mielniczuk I. U.
Mielniczuk N. B.
Mielnik S.N.
Mielnikow I. A.
Mieokodjew
Mieszczierjakow W. I.
Migawskij I. I.
Migdjan
Mikronow M. G.
Milczuk M. W.
Miniu
Mireniuk D. A.
Mirogacz
Miron E.
Mironienko A. I.
Mirończuk K. G.
Miszarin I. I.
Miszczuk A. B.
Miszin Aleksjej Aljeksjejewicz (1909-1945)
Misziszin I. G.
Miszko
Mitrofanow A. G.
Mitroszczewicz W. I.
Mjakoczanin
Mjelnik F. A.
Mochow I. S.
Moda P. K.
Moda P. K.
Mojsjej O.
Mojsjejewicz
Mojsjejewicz W. P.
Mojsjenkin I. I.
Molejnik I.
Moniko M. D.
Morcz
Morgowoj T.
Moroz A. K.
Moroz D. I.
Moroz I. T.
Moroz M. K.
Moroz M. W.
Moroz P. C.
Moroz S. T.
Morozinskij
Morozow A. G.
Mosjejczuk N. M.
Moszkow N. J.
Motirow A.
Mowsowicz I. J.
Muchin M. T.
Mukawoz A. M.
Mukowickij G. A.
Mumin
Muradow A.
Muratow T.
Musin R.
Musniks R. S.
Mustafienko I.
Mustajew J. M.
Mustjan L. K.
Muszynin J.
Muzarow N.
Mylnikow N.
N. Panfiew
Nabibulin N.
Nabolin A. W.
Nadaszno M. P.
Nadworskij W. I.
Nafton I. A.
Nagindże N.
Najgienow A. S.
Nakoniecznyj P. I.
Nalin M. O.
Nartik S. M.
Naryw
Naszadin W.
Naumienko F. O.
Necwietow I.
Necziporuk M. P.
Negorniec I. G.
Nenajew I. N.
Nepokoj W. Z.
Neskosinko
Netraw A. I.
Newedniczek
Niastiłow L. L.
Niemczenko P. W.
Niepokojew A. A.
Niestieruk N.
Nikiforow N. A.
Nikit D. N.
Nikitczenko G.
Nikitin H.
Nikitin N. A.
Nikitinko A. F.
Nikołajew A. N.
Nikołak C.
Nikonowiejkow I. F.
Nikuljenko
Nikutin P. I.
Nisol
Nitruszienko Grigorij Andriejewicz (1913-1945)
Nosik M. N.
Noskowoj I. W.
Nowiczkow A.
Nowikow A. N.
Nowołoko K. M.
Nowosjełow W. M.
Nozunow
Nurmuchejnatow M. N.
Nuzdofin P. I.
Ogniewoj P. I.
Olejnik I. S.
Oliejnik K. M.
Olwaszko I.
Ołatskij W. E.
Onelik
Onetko A. G.
Onufriew G. P.
Orljenko A. E.
Orłow P. N.
Osadczuk W. M.
Osinienko M. J.
Oslikowicz I.
Osmielniuk D. E.
Ostnow G. O.
Otalczik
Otmachow F.
Owlewicz
Ozjesnus A. M.
P. S. Kozaczek
Packow K. S.
Padałka A. I.
Pagończuk P. M.
Pagoreckij N.
Pagosjak I.
Pajusnik W. G.
Pałagowicz F. L.
Pałamarczuk S. I.
Pancziszin N. F.
Panfiłow A. W.
Panierniuk N.
Pankowicz N. I.
Panow
Panow W. A.
Papadienko M. J.
Papadin W. A.
Papawuk I. A.
Partjanko S. S.
Pasternak L. I.
Pastuszjenko M.
Paszinskij M. G.
Paszkudzajew E.
Patronienko I. I.
Pawlenko A.
Pawlienko
Pawliukowskij B.
Pawłow A. E.
Pawłow P.
Pawtinko I. I.
Pegodin A. E.
Pendeczuk A. P.
Periczenko M. O.
Permanow N. A.
Petczenko P. C.
Petrin P. A.
Pieczenkin W. A.
Pieriesowicz I. M.
Pieszanow M. E.
Pietraszienko W. M.
Pietrienko M. G.
Pietrin P. I.
Pietrow A. F.
Pietrow Z. P.
Pietruk W. O.
Pietrusienko O.
Pietuchow S. I.
Pigwin S.
Pilinin
Piljak W. W.
Piminajko
Pinczuk E.
Pinczuk F. K.
Pirujew G. M.
Pisarjenko A. N.
Piskowoj W. L.
Piskunow M. A.
Piskurowskij I. P.
Pisow N. G.
Piwkun F. A.
Pjetruk Z. Ł.
Pletniew N. E.
Płakieniuk M.
Płomachoj A. P.
Płotnik I. P.
Płotnikow A. I.
Pobiegow A. P.
Podamariew
Podiszuk W. O.
Podobrigera D. D.
Podspigora A. P.
Pograbielnyj A.
Pojmurow F. P.
Pokuja A. J.
Poladienko F. E.
Polinkin P. S.
Poljakow A. A.
Poljezna F.
Połuchow
Połuzkow
Pomazan N. N.
Pomierienko
Pomkin I. D.
Popesku G. A.
Popkow K. S.
Popow A. M.
Popow G. E.
Popow G. P.
Popow W. S.
Posinow N. L.
Postnikow I. A. (1903-1945)
Powch
Powzoniak W. U.
Pozdniakow
Prichodko M. M.
Prichodko W. I.
Priman
Pristaj I. I.
Prituljak P. I.
Prjatka P. N.
Procjen E. I.
Procjenko M. H.
Prodimow P.
Prokopczuk S. K.
Prokopiuk G.
Protczin W.
Prowotopow P. T.
Puchow M. A.
Pugaczew W. A.
Pukaja G. M.
Pukiełow I. I.
Pulbicz W. R.
Pulskij M. W.
Puskin B. I.
Puszinskij S. S.
Puszinskij S. S.
Puszinskij S. S.
Puszkarjew A. A.
Pysz F.
Raczkow
Radin A. P.
Radkin W.
Radko A.
Rajniarow Z. S.
Raskrak W. F.
Rjabienko W.
Rjaboszanka I. A.
Rjabow
Rjawczuk A. P.
Rjedin N. P.
Rjeznik
Rochin K. S.
Rocjenko A. S.
Rodin A. S.
Rodzin W. N.
Rogowskij I. W.
Rojczjenok A.
Romanek K. O.
Romanienko G. M.
Romaniuk A.
Ropojkow N. P. B.
Roszin W.
Rotari M.
Roznow A. E.
Rozow A.
Rozumienko K. M.
Rubikow
Rudczenko P. I.
Rudis S.
Rudoj N. N.
Rumjancew N. E.
Rusanow
Rybczuk I. T.
Ryżich A. I.
S. Jeginin
S. Woronin
Sabotczenko S. T.
Sacharow W. S.
Sadykow A. K.
Sadzierin S. A.
Sajesow N.
Sajuk W. R.
Salik K.
Salimzjanow I. B.
Saljenko N.
Sałat T. A.
Samojłow T. M.
Samoljuk B. I.
Samsonow N. N.
Samusjenko S.
Sanałow
Sarin
Satjak E. I.
Satyc A. G.
Sawa S. I.
Sawanow N.
Sawczuk G.
Sawczuk P. N.
Sawisko G. P.
Sawka P. A.
Sawuszkin A. B.
Sazonienko Z. I.
Seliwerstow
Serazjain
Sidirjakow S. S.
Sidorienko M. R.
Sidorow I. N.
Siergiejczuk N. G.
Siergiejenko S. S.
Sierjebrjako M. I.
Sierjeda S. A.
Siernikow M. N.
Sietarienko
Silczenko G. K.
Silewskij
Simczenko M. A.
Simczinko M. P.
Simonow M. E.
Simonow M. N.
Sinikow W. I.
Sinkin
Sinko I. S.
Sipało P. P.
Sirko I. M.
Sirmjatnik B.
Sirotin A. N.
Siwak A. W.
Siwczuk M. I.
Sjanko I. F.
Sjegiewriłow
Sjeliwlnow S. F.
Sjemiajtiejew N. S. S.
Sjemienin M. G.
Sjemienkim N. M.
Sjemienow I. G.
Sjenieckij A. A.
Sjenienko K. I.
Sjerdiuk G. M.
Sjerdiuk N. K.
Sjergiejew S. A.
Sjewczik P.
Sjewier K. I.
Skipierenko N.
Skubiej W. A.
Skubow P.G.
Skułaczek P.
Skworcow W. G.
Sljugajew L. I.
Słowodjaniuk N. P.
Smiejek S. A.
Smirnow
Smirnow I. P.
Smirnow I. W.
Smirnow W. M.
Smoleńskij N. M.
Snizajew A. A.
Sobczuk L. J.
Soboljew
Sochodołow N. I.
Sogin H. P.
Sokoljuk J. S.
Sokołow
Sokołow B. T.
Sokołow F. W.
Sołdanow P. A.
Sołodin J. S.
Sołodow
Sołoszienko P. G.
Sołuszkin N. N.
Soroka W.
Sorokin W. J.
Sosin W. A.
Spiridonow F. L.
Stadjuk S.
Starodubiec M. E.
Starodubiec O. P.
Starowojtowa F. I.
Stasiuk A. I.
Stiebakow N. A.
Stiraj M.
Stjeczew H. H.
Stjegnulin W. S.
Stjepaniec M. J.
Stjepanowicz W.
Stjepin W.
Stjez W. L.
Stognulin
Stonikow
Strjeljuk J. S.
Strowniak W. I.
Struskowskij I.
Stuch I. M.
Stupka M.
Suchaiłow W. P.
Sucharuk D. F.
Sucharuk D. F.
Suchokierkow N. B.
Suchow T. N.
Sulimowicz
Suła D. M.
Sułtangarajew
Sułtanow H.
Supruja N.
Surajdajek P. S.
Surobot
Sutkowiej A. I.
Suwikow A. I.
Suworow A.
Swiernow M. S.
Swincickij B. G.
Swincow N. N.
Swiutoj P. N.
Sykacz U. I.
Sysojew I. N.
Szabanow
Szaduniew
Szaichdinow M. H.
Szakal W. F.
Szakirow
Szamiliło S. W.
Szaposaczuk G.
Szapowaljenko A. A.
Szapował S. P.
Szapowałow F. W.
Szar M. G.
Szaremun I. W.
Szarfudinko G. L.
Szarikow
Szarjenko W. I.
Szarkow A.
Szaszko I. R.
Szczaniew C.
Szczerbakow A. A.
Szczidowałow
Szczur I. M.
Szejgas
Szejkan I.
Szejkin
Szemielinin W. E
Szerb A. M.
Szerinow K. P.
Szermiet M. S.
Szewcow P. G.
Szewcow W. P.
Szewczenko A. P.
Szewczenko I. F.
Szewczenko I. T.
Szewczenko J. P.
Szewczenko N. T.
Szewczuk K.
Szewczuk N. G.
Szewliuk I. I.
Szin N. N.
Szipanow M.
Sziranow W. L.
Sziszow A. F.
Szkolnik B.
Szkurjak M. A.
Szlisinskij C. M.
Szłakow K. R.
Szmiejko P. S.
Szparnuk I. N.
Szprigajew P.
Sztawinko
Sztim C.
Sztych S. G.
Szubar N. W.
Szubert J. J.
Szudczak A. I.
Szukanow P.
Szulgis W. W.
Szulza M. M.
Szurmuchomindow
Szurtakow W. L.
Szurupow F. I.
Szwajkowskij N.
Szwec K. N.
Szwidikin B. I.
Szwiec M. Z.
Szwiszlikij M. M.
Śnieżko A. F.
Taawerdon
Tabril A. I.
Tago E. E.
Taljuow
Tarantin P. J.
Tararyszkin M. K.
Tarentiejewicz Sargan Pietr (1922-1945)
Tatjeszew A. G.
Terdiczew
Tereszczenko I. L.
Teszkow
Tetczenko P. P.
Teterjaka K. K.
Tichyj W. I.
Tiepłyj M. I.
Timofiejewicz A.
Tiszczienko G. I.
Tiszczienko I. I.
Tiszenko A. G.
Tiszis T. K.
Titow W. P.
Tjelmow L L.
Tjeriechow E. A.
Tkacz A.
Tkaczenko E.
Tkaczienko K. P.
Tkaczik W. G.
Tkaczuk I. I.
Tkaczuk S. G.
Tkaczuk W. A.
Tkiczew N. A.
Tołstych M. E.
Topolskaja N. N.
Torodajko M. J.
Trapeznikow M. T.
Traszij G. W.
Trojan P. S.
Trok K. E.
Trubow A. L
Truszak
Turczik I. M.
Turr I. A.
Tuszima
Tyłanow M.
Uczinko N. P.
Udawienko P. A.
Udojczenko
Ugorow I. G.
Ulita P. K.
Uljanczenko P. I.
Untu
Usakas I. N.
Usatyj P. A.
Usmanow W.
Uspintow B. I.
Usunow
W. H. Tawtiejew
W. Konieszczin N.
W. N. Romaniuk
Waganow
Walikow I. I.
Walter A. A.
Wankosza G.
Wapowałok N.
Warlomenko W. T.
Wasamarin
Wasililin S.
Wasiljew I. S.
Wasiljew M. I.
Wasina G. D.
Wasjelcow N. S.
Waskin M. N.
Wichnier D. I.
Wichrjenko I. T.
Wichrow I. A.
Wieławcew
Wieszko I. I.
Wietkin N. G.
Wilachon D.
Wiliczko I. G.
Wilinko I. T.
Wirbickij N. I.
Wiszniakow M. D.
Witewicz I. A.
Wizarow A.
Wizjew S. W.
Wjerjebszczan F. W.
Wkliuczenko
Wojgienko N.
Wojko I. W.
Wołkow I. I.
Wołkow S. F.
Wołkowgin H.
Wołogżanin Wasilij Kondratjewicz (1898-1945)
Worgułow
Worobljew E. T.
Worobljew I. M.
Woronow I. O.
Worożew Cz. W.
Wortik N. S.
Wostrikow S.
Wstrusjewicz
Wtiurin N. E.
Wydryj H.
Zaboroko N. M.
Zacharow G. A.
Zachmiedow K. A.
Zadorożnyj T. M.
Zagaromoj
Zagorodskaja A. M.
Zagriebielnyj L.
Zajcew A. W.
Zajcew K. F.
Zakin A. T.
Zandzikiel I. W.
Zasjeljatiew I. M.
Zauke. N.
Zawadzkij M. A.
Zawalińskij
Zawarin A. I.
Zaworotnyj W. U.
Zazanuin G.
Zbojewodin S. A.
Zdrjelko P. S.
Zerjuk W. N.
Zewsjeja N. I.
Zidra D. N.
Ziernakow A.
Zigałow S. R.
Zine D. I.
Zinowiej
Zjubin L. W.
Zmjer W. Ch.
Zmurkow W.
Zmutow S. P.
Zosan M. K.
Zozulja N. N.
Zubina M. P.
Zubkow D.
Zudjew K. A.
Zujew A. K.
Zujew W. S.
Zwadju I. T.
Zwiaginow A. N.
Zywotienko P. P.
Żarow N. W.
Żeleznyj N. S.
Żiłkow A. I.
Żuk G.S.
Żukow N. F.
Żurawljew N. K.

Niestety nie umiem robić potrójnej tabelki tutaj więc prośba o pomoc w skróceniu listy.

bonczek/hydroforgroup/2008-2009

/ / / / /