Potrzebuje pomocy w ułożeniu części miejscowości Przemkowa, dużo pocztówek wpada do obiektu zakładu przemysłowego: - Henriettenhütte - odnosi się do nazwy polskiej nadanej Opalanki (Rospond, 1952), bez sensu jest dopisywać wielopolówki z miejscowości do obiektu zakładu. Dorotheehütte - nie odnalazłem Rospondzie. ta nazwa została przetłumaczona na polski. Duża Huta i Mała Huta to określenia lokalne, nie występujące w TETYT. Są tylko Górczyn (odnosi się do nazwy niemieckiej Hohenofen), Młynów (Lauterbach), Przemków-Odlewnia (nie jestem w stanie jednoznacznie potwierdzić, że chodzi tu o Dorotheehütte), jedynie dworzec kolejowy (wg. bazykolejowej): Primkenau-Dorotheehütte (1890), Krzekotów (1945), Przemków (1947).
- według mapy część Hohenofen powinna nazywać się Wielkie Piece, nie jestem w stanie potwierdzić skąd są nazwy, Mała i Duża Huta występuje na mapie topograficznej z ok. 1980 i wcześniejszych, jest napisane dużymi literami tak jak Osiedle Głogowskie.
Potrzebuje pomocy w ułożeniu części miejscowości Przemkowa, dużo pocztówek wpada do obiektu zakładu przemysłowego: - Henriettenhütte - odnosi się do nazwy polskiej nadanej Opalanki (Rospond, 1952), bez sensu jest dopisywać wielopolówki z miejscowości do obiektu zakładu. Dorotheehütte - nie odnalazłem Rospondzie. ta nazwa została przetłumaczona na polski. Duża Huta i Mała Huta to określenia lokalne, nie występujące w TETYT. Są tylko Górczyn (odnosi się do nazwy niemieckiej Hohenofen), Młynów (Lauterbach), Przemków-Odlewnia (nie jestem w stanie jednoznacznie potwierdzić, że chodzi tu o Dorotheehütte), jedynie dworzec kolejowy (wg. bazykolejowej): Primkenau-Dorotheehütte (1890), Krzekotów (1945), Przemków (1947). - według mapy część Hohenofen powinna nazywać się Wielkie Piece, nie jestem w stanie potwierdzić skąd są nazwy, Mała i Duża Huta występuje na mapie topograficznej z ok. 1980 i wcześniejszych, jest napisane dużymi literami tak jak Osiedle Głogowskie.