RAMOWY ROZKŁAD JAZDY MPS LICZYRZEPA:
09:00 Jaworzyna Śl. (STACJA PKP)
10:19 Wałbrzych Główny (przyjazd 09:39 – przerwa na wodowanie parowozu)
12:06 Jelenia Góra (przyjazd 11:13 – przerwa na wodowanie parowozu)
12:49 Szklarska Poręba Górna
17:20 Szklarska Poręba Górna
18:36 Jelenia Góra (przyjazd 18:11 – przerwa na wodowanie parowozu)
19:28 – 19:33 Wałbrzych Główny
20:11 Jaworzyna Śl. (STACJA PKP)
źródło:
09:00 Jaworzyna Śl. (STACJA PKP)
10:19 Wałbrzych Główny (przyjazd 09:39 – przerwa na wodowanie parowozu)
12:06 Jelenia Góra (przyjazd 11:13 – przerwa na wodowanie parowozu)
12:49 Szklarska Poręba Górna
17:20 Szklarska Poręba Górna
18:36 Jelenia Góra (przyjazd 18:11 – przerwa na wodowanie parowozu)
19:28 – 19:33 Wałbrzych Główny
20:11 Jaworzyna Śl. (STACJA PKP)
źródło: